Kvantinės fizikos dėsnis teigia: Jūs visada, be išimčių, gaunate tą rezultatą, kurio laukiate!
Daugelis sako, kad džiaugtis pralaimėjimais ir dėkoti už nelaimes - mazochizmas ir saviapgaulė. Tai nesąmonė. Ir jie teisūs. Bet ar jų tiesa daro juos laimingais?
Didelė dalis žmonių į nesėkmes reaguoja standartiškai: susierzinimu, agresija, negatyvu. Žmogus pradeda kovoti su situacija, viduje jusdamas didžiulį pasipriešinimą tam, kas vyksta. Tačiau klaida yra manyti, kad susierzinimas padės pagerinti situaciją.
Koks negatyvo tikslas? Jokio. Kaip tik priešingai - susierzinimas ir agresija kuria dar daugiau negatyvo.
Dėsnis
Mokslininkai, tyrinėjantys kvantinį pasaulį teigia: visas pasaulis — energija. Visos dalelės vienu metu yra visur.Tai vadinama kvantiniu neapibrėžtumu. Koks paradoksas! Kol nėra stebėtojo — žmogaus — pasaulis neegzistuoja. Tačiau tai mokslinis faktas.
Elementarios dalelės keičia būseną vien dėl to, kad yra stebimos. Tai yra žmogaus lūkesčiai visuomet daro poveikį eksperimento rezultatams. Kiekvienas žmogus 100% teisus. Jūs visuomet iš pradžių kažkuo patikite, o po to randate įrodymu, kad jūsų įsitikinimai teisingi.
Pavyzdžiui, tikite, kad trūksta pinigų. Ir tai tiesa. Jums jų visada trūksta. Arba tikite, kad jūsų mieste neįmanoma rasti gero darbo. Ir vėl jūs teisus. Tačiau visai greta gyvena žmonės, kuriems viskam pakanka pinigų. Ir dirba jie geruose darbuose. Tame pačiame mieste. Kodėl? Jiems pasisekė? Ne.
Tas pats kvantinės fizikos dėsnis: Jūs visada ir be išlygų gaunate tai, ko tikitės!
Jei nesutinkate su tuo, kas čia rašome - esate 100% teisus. Tačiau ar jūsų pasaulėžiūra dovanoja jums ramybę, proto aiškumą, džiaugsmą? Padeda lengvai įveikti nesėkmes? Jeigu taip, verta iš jūsų pasimokyti!
Dėsnio taikymo pavyzdžiai
Kartą vienas žmogus stipriai susižeidė ranką. Gydytojai įspėjo, kad jos funkcijų atstatyti nepavyks, žmogus visam gyvenimui liks invalidu. Jis tuo patikėjo. Tačiau po kurio laiko perskaitė istoriją apie žmones, kurie po sunkiausių traumų sugebėjo atsigauti ir išsigydyti. Jis patikėjo, tai tai realiai įmanoma, ėmėsi veikti ir... Jo ranka jau visiškai sveika.
Kitas žmogus tikėjo, kad jų šeimoje neturtas yra paveldimas. Visi daug dirbdavo, tačiau vos sudurdavo galą su galu. Tačiau vieną dieną jam į rankas papuolė knyga apie finansinę laisvę, kurioje buvo daug sėkmės istorijų. Beje, pačių paprasčiausių žmonių, kurie sugebėjo nuolatinį skurdą pakeisti klestėjimu. Ir jis patikėjo, kad tai įmanoma. Kol žmogus tikėjo, kad gyvenimas sudėtingas ir pavojingas, jis nuolat su tuo kovojo ir vis susidurdavo su įvairiomis kliūtimis. O kai sau pasakė, kad yra saugus ir gali būti laimingas, viskas ėmė keistis. Jis patikėjo, kad jo pasaulis juo rūpinasi, visi linki gero. Pamažu ėmė keistis aplinka, atsirado nauji žmonės, atsivėrė iki tol nematytos galimybės.
Kiekvieną akimirką mes renkamės. Kiekvieną sekundę kuriame savo realybę.
Kaip gyventi?
Kiekvieną kartą, kai jums nutinka kažkas, ko nenorėtumėte, galite rinktis, kaip reaguosite. Galite supykti, tačiau nuo to blogų situacijų tik daugės, o galite sureaguoti ramiai ar net su humoru ir gyvenimas vėl grįš į sėkmės kelią.
Jei jums nepatinka tai, kas vyksta, smagiai (na gerai, iš pradžių tik vaidinsite, kad jums smagu, tačiau pamažu įsitikinsite, kad tai veikia ir smagumas bus neapsimestinis) sušukite: „Valio! Viskas gerai!“ Ir stebėkite, kas nutiks. Realybė neutrali. Tik mūsų mintys ir emocijos jai suteikia teigiamą arba neigiamą atspalvį.
Kai nuoširdžiai džiaugiatės tuo, kas vyksta, priimate bet kokią patirtį, problemos ima pačios spręstis. Dažnai jums net nereikia nieko daryti. Tarsi pasaulis pats geriau žinotų, ko ir kada reikia ir gebėtų pasirūpinti sėkmingu sprendimu.
Pabandykite ir pasidalykite savo patirtimi. Žmones visuomet įkvepia kitų istorijos. O paprastai, lengvai ir laimingai visi nori gyventi.
Straipsnis
paimtas iš čia