Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Koks žmogaus tikslas

Koks žmogaus tikslas 2019-09-04 16:43 #2133

  • Evaldas 66
  • Evaldas 66 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 574
  • Gauta padėkų: 55
Nežinau kiek žmonių susimąsto koks žmogaus tikslas žemėje. Koks tikslas gyvent ? Vieni pasakytu, vaikai. Bet vaikai irgi gyvena.
O, jai žmogaus paskirtis rinkti informaciją ? Kiekvienas žmogus, koks jis nebūtu renka informaciją. Nori jis to ar ne. Dauguma iš karto pasakytu, taip : …. Tie kurie mokosi, daug skaito, keliauja, tie renka o kiti ne .. Bet žmogus ir nieko neveikdamas renka informaciją. Alkoholikas taip pat renka informacija. Pavyzdžiui, kaip žmogaus organizmas reaguoja į tam tikrą kiekį alkoholio … Mes žinome, kad žmogus mato daug daugiau nei pats supranta tai .. taip rinkdamas informacija, net pats to nesuprasdamas . Mes tai galime tęsti iki begalybės. Iškyla klausymas kam tą informacija reikalinga ?
Daugumoje religijų yra kalbama apie reinkarnacija. O vienoje iš jų labai įdomiai paminėta, kiek kartų žmogus atgimsta. Joje teigiama, kad po mirties žmogus patenka ant piramidės laiptų. Jai nugyvenai gyvenimą gerai , pakili aukštyn. Bet jai blogai, nusiriti žemyn. Taip žmogus atgimsta kol pasiekia piramidės viršų .. Galima suprast išsivalo, subręsta. Bet kam ?
Sovietiniais laikais, kaip bet kokia religija buvo tabu, niekas neminėjo žodžio „Dievas“, dauguma Dievą apibubindavo, kaip visatos protas. Tai ir gal tame slypi atsakymas, kad žmogus renka informaciją tam, kad subręstu. Turėtu tam tikrą kiekį informacijos ir po mirties susilieja su visais ir tampa visatos protu. Protu kuris kuria tokias kaip žemė, kitas planetas ir jose gyvybę. Kuri taip pat po gyvenimo baigos „keliauja“ ten pat …
Galėtume nagrinėt visas religijas ir ieškot smulkesnių atsakymų. Bet ne labai surasime. Krikščionių religija neneigia reinkarnacijos, bet ir neteigia, kad yra. Kitos religijos teigia esą reinkarnaciją. Bet visose religijose yra pasakyta maždaug taip : nori po mirties „keliaut į dangų“ buks doras. Daugiau žinot neduota. Ir niekur nerasit kur būtu parašyta daugiau. Ne bent kokiose netradicinėse, kaip sektos. Bet mes apie tokias nekalbam.
Dažnai mes randame sutapatinimų religijoje su ateiviais iš kitų planetų. Bet dažnas tikintis iš karto stojasi pėstų ir bando viską nuneigti su savo teiginiais. Kodėl ? Paprasta. Griūna jų pasaulis. Jie negali suvokti, kaip Dievas sukūręs žmogų, kaip jie įsivaizduoja vieną ir vienintelį tokį sutvėrimą, galėjo sukurti ir kitas protaujančias būtybes ir net gal daug pranašesnes. Nei vienas krikščionis net nedrįs diskutuot, kad gal Kristus net neprisikėlė iš mirusiųjų. Čia jau būtu jiems per daug. Bet jai mes pafantazuotume ir pasakytume, kad Kristus buvo ateivis ? Baisu pagalvot. Visą tai rašau vien dėl to, kad suprastumėt, kodėl tokiomis temomis nėra šnekama. Maišo žmonių aklas pamaldumas. Manau, kad senovėje ateiviai tikrai apsimetinėjo dievais. Net galima prielaida, kad Kristus taip, pat buvo kažkuo susirištas su ateiviais. Bet, gal nuimtas nuo kryžiaus neprisikėlė. Mes šito nesužinosime. Bet straipsnio tikslas bebandyt nuneigti teorija, kad ateiviai sukūrė žemę ir žmones, vieni sako, kad mes bandomieji triušiai ir panašiai. Bet manau ne. Kaip jau rašiau, gal ateiviai ir apsimetinėjo dievais. Bet gyvybė ne jų rankų darbas. Tai visatos proto … Visų vadinamo dievo darbas. Tam, kad „maitintus“ informacija. Kaip jau supratot, tą informacija esame ir mes. Toks mūsų tikslas.
Paskutinis taisymas: 2019-09-04 16:45 nuo Evaldas 66.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: inkognito

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2020 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.