Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
 • Puslapis:
 • 1
 • 2

TEMA: "Pastabi'os" sapnai

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-18 13:10 #1872

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
Sukūriau šią temą, kurioje noriu pasidalinti savo sapnų archyvu.
Savo sapnus pradėjau perrašyti iš sąsiuvinio į www.nso.lt/lucid/obe.htm 2010-ais metais. Kadangi tai buvo mano tekstas, tuomet turiu teisę jį visą su pamąstymais nukopijuoti ir įkelti čia.

Ko tikiuosi iš tokio sapnų archyvo? Sąsajų su praeities arba ateities įvykiais. Gal kieno nors taiklesnė akis įžvelgs sapnų aprašymuose kažką, ką pati praleidau. Sapnus rūšiuoju pagal asmeniškumo lygį: asmeniniai (kurių nematysite šiame forume), "samoningi" (dar pati nežinau ar jie taip gali vadintis) ir globalūs.

Perkėlusi į Word dokumentą - nustėrau. Susikaupė net 29 A4 formato puslapiai 12-tu šriftu! Kai kur yra nuorodos, iliustracijos (kurias nesenai pradėjau kelti, nes netikėtai atsiranda įvairūs šaltiniai), tarpai, paskelbimo datos: juos atmetus bus kokie 25 puslapiai su sapnais, išdėstytais chronologine tvarka. Pasilieku sau galimybę koreguoti pranešimo tekstą, nes gali būti, kad po kurio laiko atrasiu (atsiras) nuotrauka ar prisiminimas, mintys, kuriomis papildysiu konkretų sapną.

Dabar mąstau, kaip sapnus apipavidalinti: ar porcijomis, ar metais? Ko gero metais. Pastebėjau, kad kuo vėliau po 2000-ųjų susirašiau sapnų, tuo jų padaugėjo. Tai gali būti susiję su tuo, kad tiesiog pradėjau daugiau dėmesio skirti sapnams... Jų aprašymai pailgėjo (vadinasi, daugiau detalių pradėdavau prisiminti).
Kaip rekomenduotumėte elgtis su kitais šaltiniais? Ar į nso.lt nebeskelbti? Noriu forumo narių nuomonės...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-18 14:57 #1874

 • Evaldas 66
 • Evaldas 66 avataras
 • Offline
 • Platininis narys
 • Žinutės: 580
 • Gauta padėkų: 56
Šaunuolė, kad susikūrei pati :) Buvo man tokia mintis, tik tingėjimas pamaišė :) . Ir gerai. Nes istorija kartojasi :) Buvo senoje meškos ausyje tokia pasivadinus Aleis. Ji irgi turėjo savo temą ir rašė apie Atlantidą :). Sėkmės, daugiau be reikalo nerašysiu :) Nemaišysiu, ne bent pakomentuosiu, ar panašiai . Sėkmės :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-18 17:08 #1881

 • inkognito
 • inkognito avataras
 • Offline
 • Platininis narys
 • Žinutės: 338
 • Gauta padėkų: 37
Aš irgi sapnuoju labai ryškius spalvotus sapnus ir jie tokie realūs atrodo ,jog pabudęs jaučiuosi kaip ka tik grįžęs iš nuostabios kelionės. Ypatingai apie keliones kažkada tai sapnuodavau kai bendravau su RSA,viena karta net parašiau jam apie tai ir paklausiau ar tik jų rasė neatlieka su manimi kažkokių tai eksperimentų. Jis man atsakė kad jau neatlieka -"tikrai ne, ka mums reikėjo sužinojome bet gal kiti kurie nors ką nors daro"...Bet ir dabar, kai jis dingęs sapnuoju daug ką,kad bendrauju su jau senai mirusiais draugais ir sapne žinau kad jie mirę,giminaičiais ir kitais žmonėmis,kai kurie iš jų mane perspėja dėl gresiančios ligos arba nelaimės. Tačiau užrašų jokių nedarau, nes vis tik manau kad tai tik sapnai ir jie yra visiškai beprasmiai.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-19 19:57 #1893

 • San IL
 • San IL avataras
 • Offline
 • Administratorius
 • Žinutės: 533
 • Gauta padėkų: 46
Pastabi parašė:
Sapnus rūšiuoju pagal asmeniškumo lygį: asmeniniai (kurių nematysite šiame forume), "samoningi" (dar pati nežinau ar jie taip gali vadintis) ir globalūs.

O tarp asmeninių sapnų yra buvę pranašiškų?
Kokio pobūdžio globalūs sapnai, gal turėjote kokių nors sapnų mūsų tematika?

Aš į sapnus irgi daugiau žiūriu kaip inkognito, nesureikšminu, tačiau kartas nuo karto žmonės įdomių dalykų papasakoja, nesvarbu sapnas tai ar ne, bet kurie priverčia susimąstyti, o susimąstymas gali naujų minčių pagimdyti.
Todėl pasisakau už sapnų tyrinėjimą. Turint laiko, pasiskaityti tikrai įdomu.
Pastabi parašė:
Kaip rekomenduotumėte elgtis su kitais šaltiniais? Ar į nso.lt nebeskelbti? Noriu forumo narių nuomonės...

Mes tikrai negalime nei jums nurodinėti, nei patarinėti kaip jums elgtis su jūsų pačios intelektualine nuosavybe. Tačiau mums bus labai malonu, jeigu pasidalinsite savo sapnais čia.
Paskutinis taisymas: 2019-03-19 19:58 nuo San IL.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-20 11:38 #1894

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
Ačiū už atsakymus ir klausimus. Po truputį įkelinėsiu savo sapnus. Nusprendžiau, kad bus geriausia kelti metais. Kantrybės Jums, kol įkelsiu visus metus nuo 2000-ųjų. Per dieną - po metus laiko trukusių sapnų. Pradžioje sapnai nebuvo labai įspūdingi ir gausūs :)
O tarp asmeninių sapnų yra buvę pranašiškų?
Taip, keletas tokių buvo. Ryškiausius iš jų taip pat pateiksiu. Bus mano pasamprotavimai laužtiniuose skliaustuose, iškart po sapno, kurį komentuosiu. Tai bus sapnai po 2010-ųjų.
Kokio pobūdžio globalūs sapnai, gal turėjote kokių nors sapnų mūsų tematika?
Globalūs sapnai: nelaimės, ateities miestai, ateiviai, astronominiai reiškiniai ir kiti nepaaiškinami įvykiai. Ko gero, jūsų tematika taip pat įeina. Spręsite Jūs. Įsimintiniausias mano sapnas 2010.08.26, kuris mane iki šiol intriguoja.

Šiuo metu esu labai keistoje būsenoje (jaučiu lyg euforiją, pasitenkinimą, džiaugsmą, ramybę). Kai kurie mano gyvenime patirti įvykiai pradeda aiškėti. Kitose temose pateiksiu man rekomenduotas arba netyčia rastas nuorodas, kurios dabar atsako į mano daugumą klausimų. Man nesąmoningai padeda artimos aplinkos žmonės (nebūtinai šeima) - pažįstami.

O dabar apie sapnus. Įžangai.
APIBENDRINIMAS. Dažnai sapnuoju gimines, augintinius, pažystamas ir nepažystamas vietoves, ežerą, didelius pastatus, geležinkelį, tunelius po vandeniu, keliones miesto autobusais, labirintus, kambarius, užduotis, mokyklą/universitetą, skraidymus lėktuvu arba tiesiog skraidymą be nieko, kai ištiesiu rankas į šonus ir pasikeliu. Iki sutinkant mano vyrą sapnuodavau vyrus, kosmonautus, lakūnus, kuriuos pamildavau ir jie mane saugodavo. Jiems sapne jausdavau dvasinį artumą. Kai susipažinau su savo vyru, sužinojau, kad jo pomėgis skraidyti sklandytuvu (dabar to nebepraktikuoja - nors giliai širdyje turi svajonę: pasigaminti savo skraidymo aparatą; ratą jau turime :) ).
Dažni mano sapnai, kai esu kareivis. Sapnuoju save įvairaus amžiaus ir lyčių, net gyvūnu būnu. Savo mirtį (gal nevisai mirtį, o tik nelaimę) regėjau kelis kartus; po lėktuvo nuolaužomis.
Nuo 2004 metų sapnuoju jūrą, dideles bangas, potvynį. [2019-03-15 Facebook‘e pažįstamas žmogus pasidalino savo nuotraukomis iš Portugalijos. Paplūdimys Albufeira labai panašus į mano sapno. Jei rasiu šį sapną - iliustruosiu nuotrauka.]

Ir pati stebiuosi, kaip man taip pavyksta gana aiškiai sapnuoti ir prisiminti ;) Viena žinau, kad turiu ryte tik nubudus pakartoti sapną mintyse kelis kartus. Esminius įvykius prisiminti, o po to užrašyti. Tik pramerkus akis, žinoma, užsirašyti iškart pats geriausias variantas, nors rašysena būna kreivoka :)

Kai manęs aname forume paklausė, ar nesapnuoju pragaro, ar Kristaus; atsakiau: "Pragaras - manau yra tai, kai sapnuoju griūtis, potvynius, liepsnas ir kitus kataklizmus. Bjaurybių, velnių nesu regėjusi. Jėzų - lyg ir mačiau." Viename iš paskutiniųjų sapnų regėjau Kristų: mielą, vyrišką, artimą, nuoširdų. "Beje, lietuvių kilmės amerikietė mergina... piešia Kristų, Rojų, Angelus. Jis panašus į senus paveikslėlius: barzdotas, gerai nuaugęs vyras, šypsantis, ir labai gražių akių." Apie 2014 metais „perskaičiau Todd Burpo knygą "Dangus tikrai yra", joje radau, kad aštuonerių mergaitė Akiane Kramarik (lietuvių kilmės) nutapė Jėzaus paveikslą. Ji teigia, kad buvo Danguje. Jos puslapis čia: www.akiane.com/store/ - kaip Jums paveikslai?“
O kai man norėjo prikabinti šizofrenijos diagnozę minėtame forume, atsakiau: „Šizofrenija... Tebūnie genetiškai paveldima (gi nėra žinoma jos atsiradimo kilmė)... Cituoju iš wikipedijos "Susirgus šia liga, nyksta susidomėjimas anksčiau mėgta veikla, kyla nerimas, depresija, žmogus negali sutelkti dėmesio ir tinkamai funkcionuoti socialinėje aplinkoje, mokytis ir dirbti." Nejaučiu tokių požymių... “

2016 m. mano pasisakymai:
„Kai kuriuose sapnuose prisimenu, kaip buvau apsirengusi (suknelė, marškinėliai, treningai ir t.t.), net spalvas matau. Būna, kad save pagaunu susigėdusią, kad apiplyšusi arba kad kažko trūksta rūbuose. Tik galvojau, kad tokios smulkmenos nesvarbios... Būtinai užsirašinėdama sapnus apie tai prisiminsiu. Sakoma - sapnai programuojami... Pasitaiko, kad ilgai galvojant apie kažką, ką norėčiau susapnuoti - imu ir susapnuoju. Bet tai pasitaiko retai. Tam reikia ilgai ruoštis (neapsimoka). Man patinka netikėti sapnai. Jais mėgaujuosi. Ir jie labiausiai įstringa atmintin.“
„Pati pastebėjau berašydama, kad kai kurie sapnai kartojasi, lyg papildo vienas kitą. Taip kaip R. Moore sapnuose [ačiū W.A. už nuorodas], tik detalių mažiau įžiūrėjau. Dabar, kai R. Moore sapnų aprašymą perskaičiau, gal pradėsiu dairytis sapnuose. Mano pasikartojantys sapnai - potvynio laukimas ir oro transportas.“

Ką gi, įsitaisykite patogiai. Ir, sveiki atvykę į Pastabi'os sapnus!
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-20 11:51 #1895

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
2000-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2000.04.07: Ežeras, skaidrus vanduo, vietomis juodi plėmai nuo dugno dumblo. Aš esu laive kartu su įgula. Bet kartu aš ir kapitonas. Priplaukiu salą. Vandenyje nusvirusios šakos su obuoliais. Nusiskinu vieną obuolį, siekiu antro. Įgula atsiduria pas salos čiabuvius. Žinau, kad yra dar vienas kapitonas. Daugybės įvairiausių sukietėjusių kriauklių: skaidrių, geltonų, raudonų, žalių, auksuotų... Su kapitonu renku kriaukles su bloga mintim. Dar norėjom prisirinkti daugybę mažų prisiminimo daikčiukų, bet jų buvo per daug. Paskutiniai išplaukėm iš salos.

Sapnas 2000.04.11: rusai puola. Sugriauta katedra. Ji labai sumažėjusi. Bandau į ją patekti, įsisprausti, praplatinti. Staiga ji tampa labai labai didelė. Aš šaudau, mėtau granatas. Priešai veržiasi pro duris. Priešai viduje ir už durų. Netoli ežeras.

Sapnas 2000.05.01: bažnyčia, giminės, močiutė, sesuo, jaunas kunigas. Man pasirodo, kad kunigas pažvelgia į mane. Sesuo keistai elgiasi, piktybiškai. Kunigas pasilenkia. Aš kitų klausiu, ką man daryti. Liepia pabučiuoti į žandą. Sesuo - nei tai spjauna, nei tai bučiuoja. Ji pirma blogai elgiasi, po to tinkamai. Kunigas iš tikrųjų į mane žiūri. Sektantai, keistai apsirengę. Parduotuvė. Jie į ją nežiūri. Sektantų kalnas pagamintas iš geležinių karkasų. Visi bėgioja tvarkingai kalnu, šoka polką. Kunigas padeda man nulipti stačiu šlaitu. Netyčia padegu kalną. Semiam vandenį iš šalia esančio ežero. Mes, rodos, saloje. Kunigas neša vandenį ir pila kur papuola. Jis nori, kad kalno neliktų. Bėgam. Gaisras didėja...

Sapnas 2000.11.04: netrukus kažkas prasidės su Saule. Žemės atmosferą lyg pradės traukti Saulė. Mano dėdė aiškina, kad bus kitaip, kad mes su visa žeme pradėsime kristi. Netrukus taip ir įvyksta, bet po to vėl kitaip kažkas nutiko... Aš - dideliame mieste su aukštais pastatais. Labai didelis vėjas plėšia viską kelyje. Kažkokia labai sena vietovė. Didelis angaras su šventykla. Didelis žmogus (tik nežinau ar jis tikras) iš senovės. Šie dideli žmonės prisitaikydavo nuo anomalijų su magnetais batuose. Batai kaip stulpai. Šalia pastato ir pastate yra keletas didelių magnetų.

[Apie galimai gyvenusius milžinus pradėjau žiūrėti dokumentinius filmus tik žymiai vėliau per youtube. Paieškom, kada youtube įkūrė: ogi, 2005 m. vasario 14 d. įkūrė trys „PayPal“ darbuotojai Chad Hurley, Steve Chen ir Jawed Karim.]

Nemanykite, kad tais metais vien bažnyčias ir katedras sapnavau. Tai tik 4 sapnai (ryškesni) iš daugelio, kurie itin susiję su asmeniniu gyvenimu, buitimi, ir kurių čia nepublikuoju.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-20 21:47 #1921

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
2001-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2001.04.07: keistas labai tikroviškas sapnas. Kažkur einu su artimaisiais ir kitais giminaičiais, ežero pakrante. Netikėtai miršta du žmonės, prieš tai buvę labai žvalūs. Iš kažkur balsas girdisi: "Reikėjo gyvūnams duoti proto! Žmonės nusidėjėliai!".
[praėjus keliems metams tikrai nuo vėžio mirė du giminaičiai, kurių sveikata, mano manymu, būdavo normali] :(

2002-aisiai metais ryškesnių sapnų nebuvo. Kodėl taip atsitiko, gal todėl, kad mano gyvenime atsirado artimas žmogus. Galėjo būti, kad ir sapnai rodėsi asmeniškesni, nieko ypatingo nerodantys.

2003-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2003.04.18: aš uždaryta su daug žmonių eksperimento kambaryje. Visi priėdę miltų - sudžiūva. Aš kenčiu, nevalgau. Stebiu kaip kiti nyksta. Laukiu pagalbos. Dėlioju daiktus, o kartu ir žmonių lavonus [(ar kažkas skirsto, o aš nurodinėju) į dvi dalis: 1) dar geri, 2) blogi - paruošti sunaikinimui. Laukiu. Kažkas ateina. Stebiu, kad krūvų nesumaišytų. Aš apsiplaunu, nusimaudau, kad nebūtų užkrato...

Sapnas 2003.04.18: dar vienas sapnas tąnakt. Vairuoju vyro automobilį [teisių dar neturėjau]. Pergyvenu, kad tik policija nesustabdytų; kad tik avarijos nepadaryčiau. Aš be teisių ir ne pagal taisykles važiuoju.
[Po 2 metų išsilaukiau teises.]

Sapnas 2003.10 01: ant aukšto namo stogo. Trise norim nepastebimi su virve įšokti pro atvirą langą. Aš - paskutinė. Labai bijau. Mane laimingai paima. Pastebiu, kad viską matė žmonės iš priešais stovinčio namo. Aplink namą - vanduo. Gelbėjam žmones, padedam išlysti pro langus. Iš paskutinio kambario priešai mane sumuša ir įkrentu į vandenį. Mane vienas mano bendrininkų ištraukia. [Sapną kontroliuoju pati, kuriu tolesnę eiga; suprantu, kad sapnuoju.] Mane verčia plaukioti po purviną baseiną. Vanduo rudas. Žmonės dar nematę, kad po vandeniu galima išbūti 1 min. Staiga pasileidžiu iš kažkieno rankų, rodau, kaip galima gražiai nardyti po vandeniu. Vanduo skaidrus.

2004-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2004.04.29: Jūra. Kažkas griūva. Pavojus. Daug žmonių bėga.

Sapnas 2004.05.11: Aš namie. Vyras atsisveikina ir per greitai išvažiuoja. Pro langą matau tokį vaizdą: moteris su didžiuliu džipu daužosi į kitą ne ką mažesnę mašiną. Po to baisiai nesaugiai važinėja po kiemą, per žolę, net prie laiptinės. Moteris su džipu apsivertė kokius 5 kartus ir užtvėrė taką į laiptinę. Išbėgu iš laiptinės. Policija jau čia. Bėgu link vyro mašinos, o jo sesuo dar pro langą patenkinta mojuoja atsisveikindama. Grįžtu į butą, skambinu vyrui. Jokio paaiškinimo, kodėl taip greit išvažiavo. Ta moteris jau buvo be sąmonės...

Sapnas 2004.05.18: namai. Aš ir kiti varganai atrodantys žmonės slapstomės netoli namų esančiame darželyje, tarp nuolaužų. Aplink laksto kariai su šautuvais. Visiems tik ir norisi pabėgti...

Sapnas 2004.08.27: reikia skristi dideliu keleiviniu lėktuvu. Aš bijau, galvoju, kas bus jei lėktuvas nukris? Skrendu. Kai viskas vyksta normaliai: galima vaikščioti, eiti į koncertų salę, o kai krentam: skubiai liepta sėstis į vietą, segtis diržus ir sėdėti... Krentam į sniegynus (pasirodo, mes Mėnulyje). Sutinkam pusiau laukinius pilkus žmones. Jie išsigąsta sėlinančio tigro ir dar kažkokio žvėries. Mes nebijom. Galvojam, kaip reikės sugrįžti į Žemę? Ir taip akimirksniu pralekia keli metai. Vietiniai gyventojai įtaria, kad žemiečiai apsigyveno pas juos, nes yra pratempti keli elektros laidai...
[Ar neatsišaukia kai kurios detalės iš inkognito istorijos: skraidantis aparatas, liepimas sėstis, Mėnulis, pilki žmonės, žvėris, grįžimas į žemę, keli metai?..]
2005-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2005.01.10: traukinys Rusijoje. Paklydau. Balta viduje, net žmonės balti. Invalidai. Juos prižiūrintis žmogus verkdamas sako: "Leiskite jiems numirti, leiskite numirti!".

Sapnas 2005.01.11: kaime. Aš mirštu. Kiti mato, kad mano kūnas glemba. O aš šaukiu: "Aš dar valdau savo kūną!". Bet jaučiu, kad ištrūkstu iš jo. Skraidau. Stebiu kregždes. Manęs niekas nemato. Močiutė įeina į tualetą; aš pasitraukiu, kad neprimintų manęs...

Sapnas 2005.01.20: kažkokios bloga nešančios apeigos: dėlioja atskirai kūno dalis. Aš noriu tą blogį sugriauti, todėl man reikia sudėlioti kūno dalis iš naujo iš įvairiausių dalykų (kaulai, žaislai...). Man kažkas, iš nežinojimo, trukdo; atrodo - tai mano vyras ir dar kažkokie 4 žmonės. Man sunkiai sekasi...

2005.01.20: Antras sapnas . Aš, kaip ir kitas žmogus, moku skraidyti. Horizontaliai pakylu į 2-5 metrų aukštį, tampu nematoma. Kareiviai mus nori sugauti. Kartais nesiseka horizontaliai išsitiesti, tai virstam matomais. Karstomės miške po medžius. Vienas kariškis nuvirsta ant žemės. Man tai jau tampa žaidimu. Atskrieju virš to kariškio. Jis mane užčiuopia, bet nieko nesako.

Sapnas 2005.02.17: namie. Kambarys su balkonu. Krenta didžiuliai varvekliai-stulpai. Varveklio viduje - paragauju - žemuogės. Duodu paragauti kitiems... Šalia namo, smėlio dėžės viduryje stoviu ir žiūriu, kad iš dangaus krenta akmenys - meteoritai (tik nesudegę). Pora jų man jau virš galvos, aš guliu ant žemės ir bandau jų išvengti. Ridenuosi ant šono. [Pabundu irgi lyg išvengdama tų akmenų, prisidengusi.]
Paskutinis taisymas: 2019-03-20 21:58 nuo Pastabi.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-22 12:53 #1935

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
2006-aisiais nebuvo ryškesnių sapnų. Vėl gi, kyla mintis: gal dėl pokyčių gyvenime.

2007-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2007.02.24: guliu plyname lauke, ant dirvos. Auga medžiai dideli dideli. Sodri žalia spalva aplink. Mėlynas dangus. Šalia atsiranda ežeras, nendrės ir kita augmenija. Virš galvos danguje plazdena vienoje vietoje baltas balandis. Keletas plunksnų lėtai krenta. O gal ten pleiskanos? Viena didelė graži balta plunksna krenta į mane. Ji neįtikėtinai didelė, ilgis apie 40 cm. Be galo gera, ramu!

Šis paveikslėlis svečiams nerodomas.
Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

[Iliustracijoje mano daryta debesų nuotrauka 2018-10-09. Toje pačioje vietoje prieš 11 metų buvo pradėtos statybos.]

Sapnas 2007.03.08: karas. Kiemas, aplink pastatai pusiau sugriauti. Priešais pastatas dega. Virš jo krito degantis lėktuvas. Sprogimas. Po sprogimo - visi pasimetę vaikštinėja, kažko ieško. Du arkliai prie apvalios pakylos stoviniuoja. Aš su kažkokiu pagyvenusiu vyriškiu valau šūdiną pakilą, ant kurios staiga atsiranda sniego. Aš bijau tų arklių - jie tokie dideli, galingi. Nuvalau nuo pakylos mėšlą ir pastebiu kažkokį užrašą - kodą BMNPKM7. Sakau tam pagyvenusiam: "Ką reiškia tos raidės?" Jis manęs neišgirdo. Jis dingo. Vienas kareivis dryžuotais marškiniais su šautuvu vaikštinėja. Užėjo už pastato. Kažkas jam nepavyko, kažko suvesti į sieną. Pasirodo, jis nežinojo kodo. Paėjau į šalį. Pro langą matau mokyklą, darželį, vaikai pertraukos metu bėgioja. Prie manęs prieina nedidelio ūgio vyras rožiniais marškiniais. Norėjo mane paliesti. Bet priėjo prie manęs iš kairės irgi įsižiūrėjo į vaikus. Du mažiukai ant žemės sugulę, vienas į kitą žiūri. Aš pasakiau: "Įdomu, kas jiems atsitiko?" Ir prisiminiau kodą. Nuolat kartojau jį mintyse, kad nepamirščiau. Žiūriu, ant palangės užrašytas tas kodas, tik su klaidom...

Sapnas 2007.11.23: esu kaime su seneliais Žemaitijoje. Lauke skraido ir baubia lėktuvas. Pažiūriu pro langą - kareivis skraido. Priskrido prie lango, prie kito. Nusitaikė su šautuvu ir šovė pro stiklą... į mane. Nustebau. Dar bandžiau bėgti prie radiatoriaus, po palange, bet pajutau į dešinį petį smingančias kulkas...

2008-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2008.02.27: grįžau 3 metais į praeitį, kai dar mokiausi Vilniuje magistratūroje. Aš įlekiu nustebusi pas kambariokus. Pas tuos kažkokia pana dirba kompiuteriu. Bandau susigaudyti kas įvyko. Noriu įrodyti, kad grįžau iš ateities. Pasakoju, kas vyks per 3 metus. Bandau į kompiuterį įvesti www.technologijos.lt adresą. Neranda taško. Vienas vaikinas padeda. Kompas senas senas...
[2019-03-18. Ufologija.lt forumo temoje „Drugio efektas“ sapną pateikiau kaip iliustraciją.]

Sapnas 2008.06.26: ekstremali situacija. Tuoj tuoj iš visos Žemės išsiverš lava; sproginės aukšti pastatai. Aš - bet kuris žmogus, apie kurį vyksta veiksmas. Spec. tarnybos ruošiasi: sraigtasparniais kelia prezidentus, direktorius nuo dangoraižių stogų, požeminės saugyklos talpina mokyklinukus. Vaikai išsigandę, pasimetę, bet eina tiesiai į rūsio gilumą. Ankšti, šalti gultai. Veržiasi lava. Bėgioju su kitais žmonėmis tarp dangoraižių, nėra kur pasidėti. Jaučiu, kaip užkrenta karštas karštas lavos gabalėlis ant kaktos. Aš - mokyklos direktorė. Lakstau, matau, kad išsigelbėjimo nėra. Dangoraižius užplūsta lava, karštis. Bėgioju po pavėsinę prie pastato. Direktorės mintis: "Mirsiu savo aplinkoje..." Pagalvojau apie vaikus rūsiuose: jie daug anksčiau pajuto lavos mirtį. Lėktuvai, sraigtasparniai. Jų pilotai perduoda kažkokią informaciją. Suprantu, kad ore ne ilgai išsilaikys, teks kristi į karštas liepsnas, nes kuro neužteks. Kosminėje stotyje žmonės jaučiasi saugūs. Jau po ilgesnio laiko nėščia moteris pasakė: "Vėl bus kaip prieš 20 dienų. Viskas nurims, galėsim tūpti." Toks jausmas, kad visa tai jau buvo. Bet ar ne per trumpas laiko tarpas?

Sapnas 2008.06.28: šalia manęs - keletas žmonių. Žemėje katastrofa. Dangoraižiai griūna. Viena senyvo amžiaus moteriškė, kad išvengtų didesnės nelaimės, sugalvojo pripilti pastatus vandeniu. Pati vos spėjo išsigelbėti lynais. Mes po du (apie 6 žmones) su pripučiamais balionais, sparnų pavidalu vos spėjome nuskristi nuo pavojingo pastato. Aš dar spėjau nufotografuoti: graži, žalia aplinka; pastatai tarsi pilys, dangoraižiai sudūlėję, papėdės apaugusios žole. Kažkas mus išgąsdino (vyras su vaiku). Šokinėjam nuo kažkokių plokščių ant plokščių vis aukščiau. Jie mus pasivijo. Kažką pasakė. Vaikas mano vyrui dėbtelėjo: "Tavo mirties valanda 00:02". Mes tik nusišypsojom, atseit padėkojom. Aš iškėliau jį savo rankomis. Jaučiu, kad galiu skristi. Pakilau. Neatrodė sunku. Išnirau iš pastato. Grožėjomės aplinka. Tyla...

Sapnas 2008.11.24: miestas. Virš galvos praskriejo raketa. Kažkur nusileido, kai ją pradėjo persekioti karinis lėktuvas. Aš vėluoju į darbą. Karininkas įsėda į mano mašiną. Pats už vairo, aš - šalia. Vežam branduolinę galvutę. Užkalbinau. Kalbėjau apie automobilio "navarotus" ant vairo. Bazėje pristatėm galvutę. Manimi susidomėjo, kad viską suprantu. Bazė buvo tarp miškų, kaimų. Blogi keliai. Sakiau, kad vėluoju į darbą. Tiek to, nuvažiuosiu porą valandų pavėlavusi. Laisvai paleido...

2009-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2009.08.06: daug veiksmo. Lyg cirke. Du ar trys klounai ramiai dainuoja: "...sweet sweet dreams, in my arms...". Vieno klouno - netikros mėlynos kasytės ar barzda, nusagstyta melsvais blizgančiais akmenėliais.

Sapnas 2009.08.12: išeinu į kiemą. Išvydau, kaip kažkokį skraidantį daiktą persekioja kitas skraidantis daiktas. Tas pirmasis smigo į žemę. Aš negalėjau patikėti - tai buvo ateivių skraidanti lėkštė. Susirinko reporteriai, tyrinėtojai. Galvojau, kad tai bajeris, naujas TV sezono atidarymas. Bet naktį priėjau arčiau. Pasirodė ateivis. Jis kalbėjo mintimis. Pildė bet kokį mano norą. Tik reikėjo būti atsargiai, nes jų ir mūsų visuomenės panašių bruožų buvo vos 5%. Liepiau nupiešti, kaip jie atrodo iš tikrųjų - nupiešė: galva ir liežuvis išlenda iš burnos. Ateivį, tiksliau du, užsipuolė žmonės. Aš juos gyniau. Vėliau jie išskrido.

Sapnas 2009.09.15: pasaulis griūva. Krentu iš aukštai ir nesiliauju kritusi tarp gumos gabalų. Žinau, kad sapnuoju. Stebiuosi, kad tai vyksta iš tikrųjų. Šuo, ateiviai, kažkokios konstrukcijos, ateities numatymas...

2010-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2010.01.15: stichija. Lava prasiveria. Krenta žmonės. Namai griūna. Kol dar nesuspaudė manęs, renku savo daiktus. Ką pasiimti? Žinau, kad jų niekad nebepamatysiu. Šunį pasiėmusi [kuris jau 5 metai, miręs], ieškau jo pavadėlio. Nervinuosi. Mamai rėkiu: "Kur dirželis? Kur?". Labai tikroviškai jaučiausi, dar pagalvojau, ar nesapnuoju.

Sapnas 2010.01.20: patekau į kažkokį miestą, rajoną ar valstybę, kur įstatymai labai griežti. Einant iš už kampo per geležinkelį, pastebėjau, kad nuo bėgių nukritę grandinės, kuriomis važiuoja sunkvežimiai [labai keistai atrodo, pabudus, prisiminti tokią nesąmonę, bet sapne viskas atrodo normalu]. Mašina jau rieda priešais. Aš, kiek sugebėjau, šokau į šoną prie sienos. Su kažkuo ėjau. Stebėjau, kaip jie saugiai praeis. Prie upės policininkai apstojo žmogų. Pasirodo, tas žmogus numetė į upę nuorūką, dabar jį už tai baudžia. Ir taip visur: vieni draudimai. Aš pradedu sukilimą, lakstau sienomis, stogais. Kažkokiame prekybos centre įvedinėju naują tvarką. Slapstausi, bet nebijau ir pasirodyti...

Sapnas 2010.07.14: didelė studentų (o gal mokinių) auditorija, su pakopomis. Vedu pamoką su dviem savo pažystamais. Nesiklauso. Aš bandau sugalvoti drausminimo priemonę. Tada vienas jaunuolis bando mane provokuoti ir užduodą klausimą ne į temą: "Kokie mano chemijos pažymiai?" Aš jam atsakau: "Gerai, pažiūrėsiu. Visiems pažiūrėsiu, bet tu būsi paskutinis". Visi nuščiūva.

Sapnas 2010.07.22: kažką limpančio pajutau prie kairės rankos. Buvau pakėlusi kažkokią permatomą lėkštę. Tai buvo tritonų akvariumas. Tritonai aplipo mano plaštaką. Su pasibjaurėjimu juos nulupau. Dar kažkas liko ant rankos. Ją pavarčiau... ir su siaubu pamačiau, kad maži tritonai sulindo man po oda. Joje "nardo". Siaubingas jausmas! Bandžiau juos išspausti. Bijojau, jog tai realu. Įgnybiau sau... [Pabudau.]

[2010-08-04 naktį pro atvirą langą stebėjau neblizgančio metalo spalvos disko formos NSO, lėtai be garso skriejantį tiesia trajektorija, lygiagrečia namui. Nuo to karto mano sapnai darėsi ryškesni ir jų padaugėjo (arba pradėjau geriau įsiminti).]

Sapnas 2010.08.26: [pats ryškiausias ir įsimintiniausias sapnas, kokį tik teko sapnuoti]. Muziejus, apskritimo formos, dviejų aukštų. Visus įspėjo, kad nieko neliestų, o aš paėmiau kaktusų plensus, slėpiau kišenėje. Mane pastebėjo. Kelis kaktusiukus nurijau. Jutau labai nemalonų dūrimą žemiau gerklės. Buvo salėje ir pažystamas žmogus. Jo drovėjausi. Gėda. Bandžiau perduoti keletą augalų savo vyrui, bet jau skelbė apsivogusiųjų vardus. Ir mane įvardijo...
Prie muziejaus atskrido naikintuvas, kuris virto skraidančia sidabrine metaline žuvimi su daug įspūdingų smulkių detalių. [esu tą žuvį nusipiešusi] Ji sklandė netoli manęs, buvo apie 5 metrų ilgo. Aš perbraukiau per peleką, žvynus. Jausmas buvo labai malonus, švelnu. Man sako: "Atidžiai žiūrėk, įsižiūrėk - pamatysi, ko nematei". Čia apie muziejų. Tikrai - antrame aukšte tarp eksponatų ir gėlių lentynose pastebėjau įdomių, nematytų padarų. Vieni švelnūs, juokingi. Stebėjausi.
Visi kuom nors užsiėmę... Mokslininkai į salės vidurį paleido kažkokį mažą daiktą. Ir salėje pradėjo didėti juodoji skylė, kuri buvo balta. Aš - pora (vyras ir moteris). Jie-aš bėga iš pradžių lėtai, po to greičiau, dar greičiau... Juodoji skylė ryja viską aplink. Pora susituokė. Bėga kartu. Bėgimo priemonės greitėja, sudėtingėja. Dviračiai, mašinos, lėktuvai... Lenktyniniu automobiliu važiuojant apie 3000 km/h laikas pradėjo lėtėti. Pravažiavau didžiulį krepšinio kamuolį lėtai lėtai. Lietaus lašai tarsi sustingo, lėtai lėtai krito. Viskas išblanko, pabalo. Pora tarsi gyveno laike. Staiga apėmė jausmas, kad pralenkiau laiką! Be galo malonus ir keistas jausmas! Tarsi viską būčiau supratusi... Visatos dėsnius... Pora lenkė savo kartų kartas. Jie savyje seno tūkstantmečiais, o aplinkiniams rodėsi, kad jie juda atvirkščiai. Jie jaunėjo. Lyg ėjo kalba apie skyrybas. Po to vėl susipratau, kad "jie pririšti". Kai tik susikabina rankomis, įsitempia, pajuda į priekį dar greičiau. Tame buvo jų jėga. Jie vieninteliai nebuvo praryti "juodosios skylės". Kai jie pajaunėjo tiek, kad vėl naujagimiais tapo, vėl prasidėdavo gyvenimas nuo senatvės iki jaunystės ir taip amžinai... Viskas sukosi ratu (periodu)... Liko moteris viena...
[2019-03-18. 2019 metų pradžioje perskaičiau Martyno Driuko rekomenduotą Dario Salas Sommer „Mokslas apie meilę“ – hermetizmo principai. Knyga šokiruoja savo skyrių pavadinimais, bet tekstas gana logiškas ir išsamus. Aiškinama, kad moters smegenys yra vyriškos lyties, o vyro – moteriškos. Visame kame yra harmonija, tiek vyriškos, tiek moteriškos energijos, viskas turi dvi puses. Ko gero tas In/Jan ženklas tą ir reiškia.
Keista, bet apie Visatos dėsnius perskaičiau ne anksčiau kaip 2011 metais Gill Mel knygoje „Didžioji paslaptis“]


Sapnas 2010.11.27: didelis klaidus butas. Lyg ne mano. Lyg aprūkęs, be baldų, daiktų. Sienos rausvos, apačioje aprūkęs. Labai daug kambarių. vonia su daug dušų, spintelės daiktams. Pagalvojau: "Vaje, kiek vargo, kol atremontuos..."

Sapnas 2010.11.28: miesto centras. Kažko laukiu. Lyg šventė buvo. Tarp namų pasirodo įspūdingo dydžio lėktuvas. Visai arti. Stebiu jį. Jis bando perskristi namą. Trūksta aukščio. Pakelia priekį. Kelia, kelia... per daug stačiai... Bijau, kad nesubyrėtų, nekliudytų žmonių, manęs. Šoku į orą, į priešingą pusę, į kokį 5 metrų aukštį. Bijau, kad neužsigaučiau krisdama...

Sapnas 2010.12.11: pabuvojau ateities mieste. Bėgau nuo sprogimo. Kažkoks plaukuotas didelis padaras - draugas. Bėgo. Kažką pasiėmė ar padėjo sprogimo vietoje. Aukšti nauji namai. Išbando žmones. Daug pramogų. Liftai oro pagalba traukia ar stumia ant platformos aukštyn arba žemyn. Žmonės išbandydami liftą juokiasi, svyruoja, nepataiko nusileisti...

Sapnas 2010.12.15: didžiulis kruizinis laivas. Pažystami veidai - lifte. Prieš tai sėdžiu prie didelio stalo. Daug žmonių. Mano kairėje kitas pažystamas veidas, priešais - taip pat pažystamas. Vaiką įsivedė į liftą, nes laivas vėl ruošėsi verstis. Verčiasi per uosto bortą į vandenį per laivo pirmagalį. Jaučiu kaip užlieja vanduo. Pajuntu nesvarumą...

Sapnas 2010.12.29: man keičia visus vidaus organus. Su daktare sunkiai užlipu laiptais. Daktaras pro dešinį šoną ieško organų, įdeda. Daktarė ištarė: "Žinau, viduje jautiesi kaip 60-ties".
Paskutinis taisymas: 2019-03-22 13:19 nuo Pastabi. Priežastis: korekcija
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Evaldas 66

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-22 13:51 #1936

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
2011-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2011.01.05: sraigtasparnis. Susirėmimas. Kraujas. Mirtys. Kova su stambiais vyrais...

Sapnas 2011.01.05: paplūdimys. Jauni gelbėtojai. Pagalvojau, jiems nėra ką veikti, stoviniuoja įsikibę į turėklus. Pasukom į paplūdimį, dešinėje. Kažkoks pijokas. Jam sakau: "geriau eitum dirbti!". Gal jau einam! Banga šalia gelbėtojų. Antra banga. Užliejo apačioje paplūdimį. Jutau, kaip iki kelių smingu šlapia. Pagalvojau, kas liks apačioje, kol nuslūgs didelė banga; praeis daug laiko. Oi, sesuo ten liko, neišsigelbės! Juk ji ėjo paskui. Supykau ant gelbėtojų, kad nepranešė, jog bus dar didesnė banga.

Šis paveikslėlis svečiams nerodomas.
Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

[2019-03-15 Facebook‘e pažįstamas žmogus pasidalino savo nuotraukomis iš Portugalijos. Paplūdimys Albufeira labai panašus į mano sapno.]

Sapnas 2011.01.12: bėgu. Garažai. Bomba tiesiai prieš mane. Slepiuosi. Kur bėgti? Daug sniego.

Sapnas 2011.02.20: Miegam su vyru kaime. Jis sako man: "Miegok! Jei neužmigsi, už nugaros pasirodys Mirtis." Aš stengiuosi įmigti. Apčiuopiu kažkieno ranką. Švelnią. Kitą. Tai Mirties ranka! Bijau atsisukti ir pamatyti veidą. Stengiuosi užmigti. Glostau tą ranką. Po to ją griaužiu. [Nežinau ar tai susiję, bet po kelių metų mirė senelis. Paskutinį kartą jį mačiau po insulto ligoninėje ir glosčiau jo ranką, kuri krūptelėjo. Ji buvo švelni.]

Sapnas 2011.03.01: Kelionė laiku. Indėnai - senoji kultūra ir naujoji. Senoji: žaidimas su akmenimis. Iš naujos: atvyko su skafandru. Nori išgelbėti ateitį. Maža teritorija. Visi apsnūdę... Praeitis pamatė ateitį...

Sapnas 2011.03.07: masinis renginys prieš politiką. Minia. Universitetas, klaidūs laiptai. Pasimečiau nuo sesers ir kitų. Sesuo pametė telefoną. Per info pasakė sesers kambary Nr.: 7734. Einu į vidinį kiemelį, ieškoti telefono. Tamsu.

Sapnas 2011.03.08: aukšti žmonės užgrobė žemes, žmones. Visus kaip gyvulius sumetė į krūvą. Aš ir keletas kitų - išsigelbėjo. Pakibau ant virvių, kai metė į konteinerį. Daug kūnų - gyvų ir negyvų. Didelė patalpa, sandėlis. Slapstomės. Vagonai, laivai. Sesuo nori su jais susidraugauti. Paimu knygą, noriu žinoti jų kalbą. Noriu parodyti, kad aš - protinga būtybė. Lipam į laivą. Mus laiko "žemesnio lygio". Elektros kabeliai ištįsę laukuose: didžiuliai, stori, ne nutįsę, o lenkti kaba ore. Didelės mašinos. Elektrą gamina šitaip: elektros stulpai, judantys kabelių trajektorija, nuo žemės kažką renka. Sukasi. Dideli ratai. Slepiuosi žolėje, kad mašinos nematytų, nesuvažinėtų, kad žaidžiantys vaikai manęs nerastų. Aš - pelės urve. Nužudau graužiką, duodu kitam gyviui, kad tik manęs neliestų.
[Labiausiai įstrigo tų kabančių ore kabelių vaizdas.]

Sapnas 2011.03.27: mažas kelių centimetrų potvynis iš rytų į vakarus. Aš miegu rytuose. Pajutau vandenį. Visus žadinu. Bėgam, kol atslūgo ir užšalo. Vis tiek vanduo pasiekė.

Sapnas 2011.04.01: trys aukštos žmogystos (nežemiškos) ir 3 žmonės. Stebi žmones, kažką darančius.

Sapnas 2011.04.18: Žemė pavojuje. Katastrofa. Liko nedaug laiko...

Sapnas 2011.04.24: policija stabdo mašinas. Kad tik manęs nesustabdytų. Per tiltą važiuojant renku adatėles iš delno. Jų daug. Prisiminiau, kad sprogo traukinio vagonas su studentais, gal nuo tų adatų? Skaudžiai bado. Sustoju, įvažiavusi į kalną. Jei policija sustabdys, sakysiu, kad negalėjau vairuoti su adatomis...

Sapnas 2011.04.30: statulų ežeras. Vieną po kito traukia ir valo skirtingų civilizacijų statulas. Nagrinėjam. Kiekviena turi savo istoriją. Mums irgi nedaug liko...

Sapnas 2011.06.23: [Lyg realybė, lyg sapnas]. Pro perforuotą langą sklinda ryškūs spinduliai. Prisidengiu akis rankomis. Sunku atsibusti. Jutau baimę. [Šiaip ne taip prabudau ta pačia poza, kaip sapne. Už lango gana šviesu.]

Sapnas 2011.07.01: lyg realybėje prie namo išroviau keletą gražių žolių derinių (mėlyna-žalia, violetinė-žalia...) ir įsodinau prie penkiaaukščio namo šalia. Juokingas grėbliukas, kaip šepetys, ryškus, rausvas. Gėda nuo kaimynų, ką pagalvos, mat ten jau dygo žolė. Mano suknelė - gėlėta, su kišenėmis. Nejaugi sapnuoju! Kairėje kišenėje - mobilusis telefonas, dešinėje - raktai. Suradau tinkamą raktą. Per greitai keistai atsidūriau 5-ame aukšte, lyg 3-čiame vis dar būčiau. Atrakinu duris, o ten - ne tie namai: kambariai dešinėje, o ne kairėje. Užlipu dar kartą į kambarį, o ten kažkoks vaikinas. Laiptų nėra. Išbėgau laukan. Naktis. Danguje kažko priraižyta. Jis ištaria mano vardą. Aš lieku. Visa šlapia su sijonu ir maikute. Sijoną išgręžiu... [antrąją sapno dalį, kai sutikau tą vaikiną, lyg pati valdžiau situaciją].

Sapnas 2011.07.20: pilis su bažnyčia. Minia. Pamokslas. Lipa visi į bokštą, aš - pirmoji. Žemės byra. Rėkiu, kad bokštas griūva. Visi gelbėjasi. Man šalta. Mane šildo Viešpats. Priglaudžia. Net pabučiuoja. Man nejauku: ką žmonės pagalvos?

Sapnas 2011.07.20: reportažas apie laiką. Miestas, daug žmonių. Lyg aš pasakoju, kad mūsų galaktikos neužtektų šviesai įsibėgėti. Mašinų lempos būtų nematomos. Bandymas kieme, kur daug vaikų. Mašiną paleido nuo gumų ir ji užsiliepsnojo. Pykstu, kad nepasakė, jog jau vyksta bandymas. Prieinu prie batuto, susodinu visus vaikus, kad būtų saugu. Paruošiu sūpynes ir rėkiu komandai: "Gal tai, ką parodysime, bus reikalinga ateičiai. Ar galite kas papasakoti? Mirtinai reikia žinoti." Visi purto galvas. Aš: "Norit pasakyti, kad pažiūrėjęs reportažą, negalėčiau pasakyti kelis žodžius?"

Sapnas 2011.07.26: paskaita pas dėstytoją namuose. Bandau nufotografuoti tris dėstytojos dukras (apie 7-10 metų). Fotoaparatas stringa. Nesigauna. Iš paskaitos konspektų į mano sąsiuvinį buvęs klasiokas perrašo naudotus gyvūnų pavadinimus: ežys, pelė, natūrali aplinka... Matau voriukę ir išaustą tinklą. Vienoje vietoje - sustorėjimas. Kaip ji gali nuausti tinklą storesnį už save pačią? Stebiu vorą. Nurodau jai nuausti drugelį ir namą. Ji nori tai padaryti ant dėžės dangčio, o aš jai pasiūlau nešiojamo kompiuterio klaviatūros viršų. Gražiai gavosi. Nukabinu meno dirbinį. Pastebiu, kad jos tinklas plečiasi. Va kodėl taip gaunasi :) Ėjau pas dėstytoją (ar gydytoją). Liepė laukti kabinete. Nesulaukiu, klausinėju, ar ji ateis. Kažkas pasakė: "Ką, tu nežinai, kad pas Brazauską išvažiavo?"...

Sapnas 2011.09.02: už lango pamatau nedidelį kubo formos objektą, švytintį melsvai-žalsvai. Pamaniau, kad jis mane specialiai pažadino. Už lango - potvynis iki trečio aukšto. Dar liko du aukštai. Plaukia gyvūnai, nuolaužos...

Sapnas 2011.09.11: Aš - kitoje planetoje ar išmatavime. Bėgu ant vandens. Pastatas-miestas. Nenoriu, kad mane pamatytų. Kažkieno kambarys.
Sapnas 2011.09.13: atėjo laikas lysti į slėptuvę po žeme. Visi vorele išsirikiavo. Braunuosi tarp dviejų žmonių. Žiūriu į dangų: lėktuvai, "lėkštės"? Nejau vėl sapnuoju. Ar jau tai vyksta?

Sapnas 2011.09.26: pas mamą. Tariuosi su kažkuo dėl interneto ar telefono, kad atvyks antradienį. Iš lėktuvo mane šaukia vardu, liepia nesislėpti, išlysti. Pagauna mamą ir seserį. Slepiuosi, kad pro langus manęs nematytų. Pirmadienis. Man skambina, grasina. Mobiliajame telefone automatiškai trinasi numeriai. Pasirodo, kažko jie ieško pas mane. Išlendu, pasiduodu. Man aiškina, kad tas nori įsivilioti į kažkokį tinklą (pas naują operatorių). Viską papasakojau tiems, kas manęs ieškojo. Reikia bėgti, šokti per balkoną į lėktuvą. ar mašiną. Vėliau dar viską pasakojau.

Sapnas 2011.12.17: pelkė. Klampojam keli. Mes - vaikai. Kareiviai su šautuvais. Sunkvežimis. Kalba rusiškai...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

"Pastabi'os" sapnai 2019-03-26 12:32 #1950

 • Pastabi
 • Pastabi avataras
 • Offline
 • Veteranas
 • Žinutės: 51
 • Gauta padėkų: 4
2012-ŲJŲ METŲ SAPNAI

Sapnas 2012.01.08: Žemė nukeliama prie kažkokio ryškaus šaltinio. Per šviesu ir per karšta. Įvairų rasių atstovai iš kitų planetų laukia. Spiralė. Man paaiškino, kad prieš milijonus metų buvom platėjančios spiralės apačioje prie siauriausios vietos, o dabar esame spiralėje aukščiau (kur plačiau). Labirintas, sienos. Pasiklydom trise. Įėjom į ne mums skirtą patalpą. Ant sienų plakatai nežinoma kalba. Atsirado ir LT kalba plakatų. Slepiuosi po stalu. Kažkokį Augustą kviečiu lysti po stalu, kol pamatysim, ką padarys su sėdinčiais patalpoje. Didelis laukas, pieva ar paviljonas. Daug gėlių, žiedadulkių. Mes - gėlės, žiedai. Aš - pienė, kažkas - "kačiukas". Reikia kuo daugiau žiedadulkių paskleisti po lauką. Išrenka laimėtojus - pienę ir "kačiuką"...

Sapnas 2012.02.13: kataklizmai. Nėra Saulės. Dingo žvaigždės. Vėl atsirado - tik kitokios. Gal tai namų atšvaitai danguje? Saulė su dviem apvalkalais. Ką daryti su gėlėmis?

Sapnas 2012.02.13: Dvi kosmonautės nusileido į kaimą parašiutu. Niekas neatpažįsta. Parduotuvėje nusiperku kombinezoną. Vienas vyriškis atpažįsta. Mus persekioja. Bėgam. Šaukiam: "Gelbėkite!". Vaikų žaidimo aikštelėje laipiojam. Kiti bijo, o mes - ne, nes astronautės. Vėl bėgam. Į kaimą. Keistas namas, po juo, šiene - kažkokios skylės. Ten apačioje - šviesu. Bobutės klausiam: "Ar galima pasislėpti?" Ta nieko nežino. Lendam po spinta. Pagauna. Mušamės. Lendam į landą po žeme. Ten - ritualas: aplink gulinčią 3 metrų moterį žmogeliai susirinkę. Ji mus išgelbės...

Sapnas 2012.04.12: dvi žmonių rasės kaunasi. Vieni (tarp jų ir aš) - kaip laukiniai, bėga, slepiasi; kiti - civilizuoti. Rūsiai, koridoriai.

Sapnas 2012.04.16: [labai realus vaizdas]. Gimtasis miestas, sesuo; net pagalvojau, ar tai ne sapnas. Nedidelės ateivių spindinčios "lėkštės" skraido. Leidžiasi. Man ant rankų nusileido minkštas, tamprus objektas su tampriais spygliukais. Baltas, galiukai juodi. Mane stebi, tyrinėja. Galvoju: "Kodėl aš, o ne sesuo?". Perduodu tą objektą seseriai...

Sapnas 2012.05.11: aš - vyras, nusikaltęs; bet kaltės nejaučiu. Nekaltas. Negaliu išeiti iš pastato. Draudžiama. Minios žmonių. Jiems leidžiama išeiti. Mano žmona eina su jais; viena iš pirmųjų. Esu labai prisirišęs prie jos. Noriu su ja laisvai gyventi. Laukiu, kol sumažės minia ir manęs nepastebės. Išlipsiu pro langą. Slepiuosi už kilimų, žolių. Išlipu. Dar vienas langas. Už jo - manęs jau laukia žmonės su įrankiais langui atidaryti. Pajuntu netoliese laisvę...

Sapnas 2012.05.22: gimtasis miestas, mamos namas. Mano vyras nuėjo į tualetą kažkur į kitą namą. Pagalvojau, ar taip gali būti? Šiaurėje pastebėjau aštuonis šviečiančius objektus. Jie skriejo iš Vakarų į Rytus banguota trajektorija vienas paskui kitą. Pagalvojau: "dabar tai iš tikrųjų vyksta." Kažkas priartėjo prie manęs. Sulėtino greitį. Prie kaklo lenda. Atstumiu. Žinau - tai ateiviai, jų aparatai (baltas rėtis ar virdulys, nedidelis). Savo vyrui pasakoju, ką mačiau...

Sapnas 2012.06.05
: aš - vyras ir žmona, uždaryti "po spyna" dvare. Norim ištrūkti. Vyras bando spyną, ieško išėjimų. Kažkas atrakina. Išeinam. Pro langus matosi: artėja jūros vanduo. Kodėl plentas? Gi seni laikai (koks renesansas). Kaip išsigelbėti? Nuolaužos, stogai, lentos. Kabinamės, nepasiduodam. Vanduo neša... Miškas. Aukštos eglės. Gal ten išsigelbėsim? Šakos, lapai... makalynė...Neša prie daugiaaukščių. Ten bus aukščiau. Bute vaikinas prie kompo - nieko nejaučia, kas vyksta. Sienos apipelijusios. Vanduo kyla...

Sapnas 2012.06.28: nedidelis naikintuvas. Žmogaus dydžio. Baltai raudonas. Sunkiai praskrenda tarp namų, vartosi, suka ratus, palei sienas kyla, leidžiasi. Didelis vėjas. Su vyru išstumiam iš namo įskridusį lėktuvą, o jis vėl įlenda. Taip kelis kartus. Rodau rankomis pilotui, kad išjungtų variklius ir palauktų, kol vėjas nustos. Sutinka. Išjungia. Leisgyvis. Nurengiam, paguldom. Ateivis(-ė). Moteriškos lyties. Galva - tris pirštai: vienas didesni, du mažesni [sapne - neatrodo keistai]. Ji nenori, kad ją pamatytų daugiau žmonių. Išsikvietė pagalbą. Atvyko "dėžė". Jos viduje - vyriškos lyties žmogysta, pilotas.

Sapnas 2012.07.18: Kristus. Įdomus. Keistas akmuo, daiktas, kuris valdo viską. Nesuprantu, kas tai. Jis valdo laiką...

Sapnas 2012.08.07: kažkur užsienyje. Geležinkelis. Einam bėgiais. Priekyje du mažyliai bėgioja. Jų tėvai ieško, šūkauja. Atvažiuoja traukiniai, sprogę, kaip raketos, žmonės suspausti, radiacija. Jie šaukia, kad "NPD" [?] jiems duotų. Ieškau tualeto. Grįžtam į stotį. Radiaciniai žmonės veržiasi. Juk mus apspinduliuos! Paskui išaugs mums gumbai, vaikai mutantai... Šalinamės jų...

Sapnas 2012.10.23: Velnias kankina žmones, už virvelių tampo vištos. Duobė. Kristus atkenčia už visus, jį pririša žemyn galvą virvėmis. Nukankintas - atgyja. Kiaurai sienas vaikšto. Išgelbėja mane.

Sapnas 2012.11.20: daugybė paukščių. parkas. Paukščiai puola karves ir meta į žemę. Žiemos nebuvo. Po rudens - pavasaris. Fotografuoju.

Sapnas 2012.12.10: apokalipsė. Cunamis. Povandeninė mašina, lyg banginis (senas, užapvalintas, bet pamirštas)... dar ir skraido. Pakilome virš elektros laidų.

Sapnas 2012.12.13: ežeras. Nedidelis mėlynai baltas sraigtasparnis, valdomas žmogaus ant žemės. Nebesivaldo. Aparatas atsimuša į ežero paviršių, lekia tiesiai pro mane. Aš sveika. Nepataikė. Stoviu tarp sienų ir kažkokios dėžės. Bėga link manęs vyras, pažiūrėti, ar aš sveika. Bėgam už kampo pažiūrėti, į sraigtasparnio liekanas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
 • Puslapis:
 • 1
 • 2

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2020 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.