Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Ufologija.lt komandą užplūdo pranešimai apie pastebėtus neįprastus reiškinius Lietuvos danguje - skrendančių vieną paskui kitą objektų grandinėlę, išnyrančią vienoje dangaus vietoje ir gražioje rikiuotėje skrendančią dangumi. Laimė, tam yra paaiškinimas.

Skaityti daugiau: Liudininkų pranešimai. Skrendanti "žvaigždžių...

„Inkognito pagrobimo anatomijoje“ yra aprašytas žmogaus fizinis kontaktas su nežemiška civilizacija – išties gan įspūdingas ir daug kam atrodantis, kaip fantastinis. 2016 metais mūsų komanda pradėjo organizuoti inkognito istorijos tyrimą ir jis dar tebėra tęsiamas. Šiame straipsnyje  pateikiame pirmojo tyrimo santrauką, aprašančią tyrimo pradžią. Pirmoji ekspedicija apžvelgė su istorija susijusius asmenis, implantus, randus, bei ieškojo tikslios pagrobimo vietos.

   Kas skaitė inkognito istoriją, tas žino, kad šis žmogus, inkognito pramintas Piliečiu X, pačioje pradžioje atsiklausė inkognito, ar jis norėtų dalyvauti „eksperimente“. Šiam sutikus, po kiek laiko paprašė jo pagalbos nuvykti (jį pavežti) į iš anksto nepaskelbtą vietą. Tai įvyko 1974 rugpjūčio 4, 17h vakaro. Inkognito buvo nuviliotas ir pagrobtas galimai nežemiškos civilizacijos atstovų, į tą vietą palydėtas Piliečio X.
  Realų fizinį tyrimą pradėjo San IL ir Marll ir surengė pačią pirmąją ekspediciją. Joje buvo iškelti šie tikslai:

Skaityti daugiau: Inkognito istorijos tyrimas. Pradžia

Gavome pranešimą, kad liudininkas vietovėje prie Alovės kaimo, Alytaus raj., 1990 metais stebėjo pažeme skrendantį oranžinės spalvos, rutulio formos NSO. Taip pat jo žodžiais, tuo metu būta nemažai liudyjimų iš aplinkinių gyventojų apie stebėtus NSO ir kitas anomalijas toje konkrečioje vietoje, ji vietinių gyventojų netgi buvo praminta “Kosmodromu”.


Nors ir praėjo daug metų nuo tų įvykių, pats pranešimas gautas 2009 metais, tačiau mūsų tyrėjai nusprendė išsiaiškinti daugiau. Norėjome atrasti tikslias vietos koordinates iš pasakojimo, taip pat ištirti vietovę dėl kokių nors galimų anomalių pėdsakų.

Skaityti daugiau: Alovės "Kosmodromas"

 

Šiame straipsnyje aprašoma Lietuvoje jau legenda tapusi istorija - asmens, pasivadinusio „Inkognito“ pasakojimas apie jo pagrobimą. Šie 1974 metais atsitikę įvykiai iki dabar nepaliauja stebinti skaitytojų ir istorija iš pirmo žvilgsnio skamba kaip Holivude surežisuotas filmas. Vis dėlto, ši istorija nėra tik eilinis pasakojimas. Jos liudininkas yra realiai egzistuojantis žmogus, turintis realių artefaktų, kurie gali įrodyti šios istorijos tikrumą. Ufologija.lt tyrėjų komanda jau 2016 metais ėmėsi neregėtos apimties tyrimo, kurio tikslas – ištirti visus turimus artefaktus moksliniu metodu, rasti ir apklausti visus liudytojus, bei nustatyti tikslias pagrobimo detales, ištirti vietoves, patikrinti viską, ką tik įmanoma patikrinti ir galiausiai sudėlioti visus faktus.

Skaityti daugiau: Inkognito pagrobimo istorija

Mums labai džiugu, kad mūsų skaitytojai naudojasi mūsų “Mačiau NSO!” pranešimų forma, ir norime pristatyti įdomesnius pranešimus, kurie buvo mums atsiųsti. Mes visada bendraujame su liudytojais siekdami išsiaiškinti kuo daugiau detalių ir siekdami paaiškinti matytą fenomeną, tačiau nepaisant mūsų pastangų, kai kurie atvejai taip ir lieka nepaaiškinti.

 Pristatome du įdomiausius ir nepaaiškintus atvejus per paskutinį pusmetį.

Vienas lankytojas atsiuntė mums pranešimą, kad tuo metu, kai buvo išėjęs pabėgioti, netoli Pakruojo dvaro, temstant, virš medžio viršūnių pamatė pilką, nešviečiantį, disko formos objektą. Atstumas iki jo buvo apie 200-300 metrų, disko plotis buvo apie 25 metrai ir ant jo matėsi vamzdžio formos kyšulys smailiu galu, primenantis anteną.

Skaityti daugiau: Lankytojų pasakojimai

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.