Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
 • Puslapis:
 • 1

TEMA:

Privatumo politika 2018-09-10 06:56 #1605

 • San IL
 • San IL avataras Topic Author
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
 • Žinutės: 568
 • Gauta padėkų: 47
Gerbiami skaitytojai,

Norėčiau aprašyti apie mūsų veiklos privatumo politiką. Tai nėra "standartinis" tekstas, kurį matote visose svetainėse, todėl siūlau gerai įsiskaityti. Kalbėsiu apie asmens privatumą, kuris kreipiasi į mus dėl bet kokio kontakto su NSO tyrimo.

Kaip žinoma, mes vykdome tokius tyrimus. Daugumą jų galima atlikti nuotoliniu būdu - t.y. per forumą ar el. paštą. Tačiau kai kurie atvejai būna ypatingesni ir mes susitinkame su liudytojais asmeniškai, atliekame apklausas, o kartais į tai įeina net gi detalūs medicininiai ištyrimai (tiriant pagrobimo atvejus) ir kiti LABAI privatūs dalykai. Mes tokiu būdu susipažįstame su tokių žmonių LABAI asmenine informacija.

Noriu paaiškinti, kaip mes elgiamės su privačia (asmenine) informacija.

Tiek forume, tiek el paštu, tiek per "Mačiau NSO" formą, tiek asmeniškai bendraujant, mūsų tyrėjų komanda (įskaitant ir mane, esu tyrimų koordinatorius) užduodame daug klausimų, kurie mums reikalingi ištirti konkretų atvejį. Taip mes surenkame ir kai kurių privačių duomenų, pavyzdžiui - gyvenamoji vieta. Bet kuriuo atveju, mes matome visų forumiečių el paštus ir IP adresus.

Visa tai, taip pat jūsų atsiųstą tekstą mes laikome privačia informacija.

Mes suprantame, kad vien faktas, kad žmogus domisi NSO - jau gali būti panaudotas kaip kompromatas . Ypač Lietuvoje tai yra tabu.

Asmens privatumas mums visada yra aukščiausias prioritetas. Viską ką matote paviešinta mūsų puslapyje - buvo paviešinta tik iš anksto, asmeniškai, suderinus su liudytoju. Vardai gali būti pakeisti, net gi tam tikros detalės (kurios galėtų išduoti informacijos) - gali būti pakeistos, o tam tikri dalykai - tiesiog neatskleisti, asmens prašymu.

Manau vienas geriausių pavyzdžių - inkognito tyrimas. Mes puikiai parodėme, kad net atakuojami trolių galime neatskleisti tam tikros informacijos - iki šiol nepaskelbėme kur yra jo pagrobimo vieta, kokie implantų tyrimo rezultatai, rentgeno nuotraukos ir t.t. - vien todėl, kad taip reikalavo liudytojas. Ir jokios psichologinės ar technologinės atakos mūsų neišmuš iš vėžių. O tai buvo akivaizdžiai bandoma padaryti - buvome įvardyti kaip melagiai, kad apsimetame kaip dirbame, buvome šmeižiami ir visaip diskredituojami. Reliai tai prieš mus per paskutinius 10 metų buvo imtasi protu nesuvokiamų dalykų. Savo pozicijai apginti daug kartų galėjome tiesiog viską paviešinti, bet to nepadarėme. Kodėl? Nes gerbiame asmens privatumą . Aš sakau - geriau tegul mus troliai gyvus suės, nei mes sulaužysime savo pažadus. Ir galiu garantuoti, kad taip bus tol, kol aš būsiu šios svetainės tyrimų koordinatoriumi.

Jeigu Jūs norite kreiptis į mus - kreipkitės drąsiai. Mes, atlikę tyrimą, jūsų atsiklausime ką galime viešinti ir ko ne , kokias detales (pvz jūsų vardą) pakeisti ir panašiai. Mums reikia kartas nuo karto aprašyti mūsų tyrimus, nes mums reikia palaikyti svetainę. Jeigu nieko neviešintume - tiesiog nustotume egzistuoti ir tokiu būdu į mus niekas nesikreiptų - prašome ir Jūsų supratimo.

Galiu pasakyti, kad ši privatumo politika nėra naujai sugalvota, šių vertybių mes laikėmės visada, tačiau dabar, privačiai bendraujant su vienu forumo dalyviu , pastebėjau, kad tokį dalyką reikėtų parašyti viešai. Dar galiu pasakyti - kad deja, bet kai kurie mūsų tyrimai taip niekada ir nebus atskleisti, nes yra žmonių, kurie prašo mūsų tiesiog nieko neviešinti. Tarp tokių žmonių yra ir gan aukštas pareigas einančių.

Svarbu! Per daugiau nei 10 metų esame susitikę su daugybe ufologija besidominčių žmonių iš visos Lietuvos. Mes manome, kad esame vieninteliai Lietuvoje, kurie gali kompetetingai padėti išspręsti klausimus, susijusius su ufologija - nuo paprastų stebėjimų iki pagrobimo atvejų. Mes vieninteliai darome lauko tyrimus fiziškai. Mes vieninteliai kuriame metodus, kaip tą daryti moksliškai ir turime platų mokslinių ekspertų ratą. Mes dirbame šioje srityje jau virš 10 metų ir turime sukaupę nemažai patirties. Mes vieninteliai palaikome ryšius su tarptautinėmis ufologijos organizacijomis, tokiomis, kaip MUFON ir tobuliname savo metodikas. Esame tyrę sudėtingus atvejus. Skaitėme net žmonių medicinines korteles ir niekada neatskleidėme jokios privačios informacijos apie žmogų. Todėl manau, kad aprašyti ir pristatyti mūsų privatumo politiką yra svarbus žingsnis į priekį.

Pranešu visiems, kas nori kreiptis į mus, neprivalote registruotis forume. Galite naudoti " Mačiau NSO" formą , arba tiesiog parašyti emailą man tiesiogiai - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Paskaitykite apie saugų kanalą perduoti informacijai , naudokitės ten esančiais patarimais atsižvelgdami į informacijos turinį, kurį norite mums perduoti - mes jį irgi saugosime iš savo pusės . Į mus yra kreipęsi aukštas pareigas užimančių žmonių, informacija niekur nenutekėjo (juk jau būtumėme garsūs dėl to ar ne?). Kai kurie mūsų tyrimai taip ir nebuvo paskelbti viešai, liudytojų pageidavimu.

Mes saugome ne tik jūsų, bet ir savo privatumą. Tai neišvengiama, jeigu norime garantuoti jūsų privatumą.

Jūsų atsiųsta medžiaga gali būti pasidalinta su kitais šiame projekte esančiais tyrėjais, tačiau jie dirbdami šį darbą turi būti praėję atranką, būti asmeniškai susipažinę su projekto vadovais, bei atitikti toliau aprašytus informacijos saugumo principus.

Mūsų tyrėjų komanda naudoja aukštus saugumo standartus komunikacijose, pvz, mūsų atskiri darbiniai kompiuteriai nenaudoja Windows, mes nenaudojame google pašto, o mūsų pačių pašto sistemos yra apsaugotos saugiais slaptažodžiais, bei yra kompanijose, kurios nepavaldžios JAV NSA agentūrai (šiuo metu pagrindinę pašto sistemą aptarnauja ZOHO), o taip pat šį paštą tarpusavio komunikacijai tarp tyrėjų mes apsaugome OpenPGP šifravimo sistema, ką labai rekomenduojame ir jums. Jeigu nemokate/negalite naudotis OpenPGP paštu - gerai, atsiųskite mums šifruotą laišką naudodami protonmail - mūsų adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tai šifruotas ir atviro kodo pašto tiekėjas, kuris OpenPGP saugumą implementuoja iš savo pusės. Jeigu naudositės šio straipsnio patarimais , mes savo pusėje irgi tikrai pasistengsime, kad informacija nenutekėtų. Manau tiek užtenka paminėti, kad mes tikrai rūpinamės JŪSŲ saugumu.

Todėl jeigu norėjote kreiptis į mus, bet abejojote - tikiuosi šis pranešimas jums padėjo apsispręsti.

Nuolankiai Jūsų,
Ufologija.lt tyrėjų komanda.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo San IL.
 • Puslapis:
 • 1

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.