Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Terminas „ateivių asimiliacija“ apibrėžia numanomą kai kurių ateivių gebėjimą supanašėti su žmonėmis ar gyvūnais. Nors jokių tai patvirtinančių įrodymų nėra, tačiau dalis ufologų ir besidominčių šia sritimi, palaiko šią teoriją.
   Teorija teigia, kad ateiviai jau nuo seno gyveno tarp žmonių ir su jais kryžminosi, todėl jų palikuonys įgavo vis didesnį panašumą su žmonėmis. Tai nebūtinai turėjo būti ilgas laikotarpis, tad teigiama, jog tokį sugebėjimą kai kurios ateivių rūšys (pvz. reptiloidai) gali išmokti per labai trumpą laiką. Tai pat manoma, kad tokias kamufliažo savybes jos gali turėti kaip prigimtinį gebėjimą. Tokias

ateivių savybes atseit patvirtina įvairūs video įrašai, kuriuose jie netyčia išsiduoda, pavyzdžiui, kai įraše staiga pasirodo, jog kokio Obamos akys pasidaro panašios į driežo. Kai kurie ufologai kaip patvirtinimą pristato ir tai, jog neegzistuoja jokių vaizdo įrašų su akivaizdžiais ateivių egzistavimo tarp žmonių įrodymų. Čia veikia principas kaip tame anekdote: „Kodėl dramblio akys raudonos? Kad braškėse galėtų pasislėpti. O tu kada nors matei dramblį braškėse? Ne. Matai kaip gerai jis užsimaskavo.“ Taigi dažnai teigiama, jog ateivių asimiliacijos mes negalime akivaizdžiai stebėti, dėl jų puikaus gebėjimo maskuotis.
   Taip pat teigiama, jog dėl ateivių asimiliacijos į Žemę ateina naujos žinios, technologijos ir sugebėjimai. Kiekviena kultūra turėtų būti dėkinga jų tarpe gyvenusiems ar gyvenantiems ateiviams.
   Tokia neaiški ateivių asimiliacijos apibrėžtis skatina įvairaus pobūdžio spekuliacijas, tad tokiais užsimaskavusiais ateiviais laikomos įvairios įžymybės, o kiekvienas prastos kokybės įrašas tampa neabejotinos vertės „įrodymu“:

 

 

Patiko straipsnis ?

 

Jai taip pasidalink, kad ir kiti matytu. Taip padėsi mums .

 

Ačiū !!!

 

 

 

Turi ką pasakyt ?

 

Komentuok , mes laukiam nuomonės iš tavęs !

 

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.