Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

   Autorius Ufo-spain

   2018 spalio 29 d     ( Straipsnio paskelbimo data svetainėje Ufo-spain. ufologija.lt komentaras )

 Rusijoje rašoma, kad mirusio Ukrainos karininko vaikai rado knygą, priklaususią Sovietų Sąjungos (KGB) slaptosioms tarnyboms, kurioje aprašyta daugiau nei penkiasdešimt ateivių rasių, aplankiusių Žemę.

Nežemiškų rasių knyga yra vienas prieštaringiausiai vertinamų ir originaliausių to laikotarpio, kuriame Rusijoje viešpatavo komunizmas, dokumentų. Akivaizdu, kad šioje knygoje pateikta informacija vis dar yra labai prieštaringa ir jos autentiškumo neįmanoma patikrinti. Tačiau mes manome, kad tai gali būti naudinga, nes šioje tariamoje knygoje randama informacija gali būti susieta su Dmitrijaus Medvedevo prieš kurį laiką pareikštais teiginiais apie ateivius.

Pirmasis leidimas buvo išleistas 1946 m. ​​Ir buvo skirtas informuoti slaptųjų tarnybų agentus apie skirtingas ateivių rases, tuo metu viešėjusias Žemėje. Ši knyga žavi tuo, kad joje aprašomi ne tik nežemiškų rūšių tipai, be jų laivų aprašymo ir tipo bei kilmės vietos.

Šią knygą parengė SMERSH kontržvalgybos tarnyba, kurią 1942 m. Pabaigoje ar net anksčiau pastatė Raudonoji armija, bet oficialiai įsteigta 1943 m. Balandžio 14 d. 1947 m. Sausio 13 d. geriausi nežemiški SMERSH agentai.

KGB knygoje taip pat aprašoma, kaip kiekviena rūšis prisidėjo prie žmogaus gyvenimo vystymosi ir progreso Žemės planetoje. Todėl knygoje aprašomos ir ateivių rasės, kurios laikui bėgant stebėjo mūsų planetą, taip pat tai, kad jos bendravo su skirtingomis skirtingų pasaulio šalių vyriausybėmis.
Rusijoje rašoma, kad mirusio Ukrainos karininko vaikai rado knygą, priklaususią Sovietų Sąjungos (KGB) slaptosioms tarnyboms, kurioje aprašyta daugiau nei penkiasdešimt ateivių rasių, aplankiusių Žemę.
Knygoje taip pat pateikiama informacija apie susitikimus su kitomis vyriausybėmis, laikomus paslaptyje. KGB knyga yra puikus informacijos šaltinis, bet taip pat ir žinynas, kaip išmokti bendrauti su kai kuriomis iš šių egzotinių rūšių.

Pavyzdžiui, yra „Allgruulk“ ateiviai, kurie Visatoje žinomi kaip kūrėjai ir statytojai. Jie gali gyventi iki 230 metų ir aplankyti Žemę 300 metų, per kuriuos turėjo tiesioginį kontaktą su žmonėmis. „RAK“ ateiviai yra dar viena egzotinė rūšis.
Ši rūšis žmoniją lankė nuo 720 m. Pr. Kr. Slaptame dokumente aprašomos ne tik įvairių rūšių ateivių fizinės savybės, bet ir tai, kiek kartų jie lankėsi planetoje ir kokia yra kiekvienos iš nurodytų rūšių planetinė padėtis.

Daugybė svetainių, skirtų NSO tyrimams, tvirtina, kad šio senojo slapčiausio failo apie ateivius puslapiuose galime rasti informacijos iš skirtingų erdvėlaivių, kuriuose šios būtybės juda kosmose, ir taip pat vėsinančią informaciją apie tie, kurie kilę iš būtybių .. Norėdami pamatyti daugiau informacijos, žiūrėkite šį vaizdo įrašą

   ( šiandien vėtoje vaizdo įrašo matome tokį vaizdą. Ufologija.lt komentaras )

 Straipsnis verstas iš Ispanų kalbos. Vertė ufologija.lt komanda

Diskusija forume paspaudus čia

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.