Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2005 metų lapkritį nežinomi anonimai pradėjo tiekti informaciją apie šį projektą laiškų apsikeitimo grupei, jungiančiai NSO reiškinių tyrinėtojus iš viso pasaulio. Serpo projektas - ypatingai slapta amerikiečių ir ateivių apsikeitimo žmonėmis programa, kuri buvo vykdoma 1965-1978 metais. Dvylika JAV kariškių buvo išsiųsti į Zeta Reticuli žvaigždės sistemoje esančią Serpo planetą, o viena būtybė tuo metu liko Žemėje.

Forumo "meškos ausyje" dalyviai išvertė šiuos laiškus į Lietuvių kalbą. Ar tai tikri įvykiai ar fantastika - paliekame spręsti skaitytojams. Savo išvadas pateiksime straipsnių ciklo pabaigoje. Šią savaitę publikuojame sekančius laiškus

Vienuoliktasis anonimo laiškas, 2005-12-21 (versija: 1.02)


APIE MŪSŲ KOMANDOS NARIUS
KLAUSIMAS: Jei mūsų Komandos Narių tapatybės buvo „įvilktos į avių kailius" {sheep dipped}, tai kaip jie vienas kitą vadino?
ANONIMAS: Komandos Nariai nebuvo įvardijami {identified} vardais. Kai tik buvo atrinktas galutinis šešioliktukas (atsiminkite, mes turėjome keturis atsarginius {narius}), kiekvienas Komandos Narys gavo (triženklį) skaičių.
{Pradedant} nuo to momento jie buvo įvardijami tik skaičiais. Netgi Komandos Nariai {vieni} kitus vadindavo triženkliais skaičiais. Jie niekada nenaudojo savo tikrų vardų. Kai tik jie išskrido iš Žemės ir pradėjo kelionę {traveled on} į Serpą, jie vienas kitam davė pravardes.
Pavyzdžiui, Komandos Vadas buvo vadinamas „Škiperiu" (Skipper), medikai buvo vadinami „Pirmuoju doku" (Doc-1) ir „Antruoju doku" (Doc-2), pilotai buvo vadinami „Dangaus karaliumi" (Sky-King) ir „Žaibiškuoju Gordonu" (Flash Gordon). Net jei tai nieko ir nebūtų pakeitę, jei jie būtų naudoję savo tikruosius vardus Serpe, jie buvo pakankamai drausmingi, kad ir toliau naudotų pravardes ar triženklius skaičius.
KOMANDOS VADO ŽURNALO ĮRAŠAI:
VIKTORAI, tikiuosi, kad nepraradai vilties ir pasitikėjimo manimi, man reikėjo pailsėti per šventes, kaip, esu tikras, ir tau to reikėjo! Aš derinau šį sudėtingą temos klausimą su skirtingais žmonėmis iš žvalgybos bendruomenės {susijusios su} JAV vyriausybe (USG - United States Government).
Papildomai, aš ir likusieji iš kontržvalgybos šešetuko {DIA-6} esame užsiėmę fotografijų {klausimu}.
Jūsų NSO {laiškų apsikeitimo} grupei prikabinau {prie siunčiamo laiško} tik keturis lapus iš Komandos Vado dienoraščio. Dienoraštyje yra daug {large number} lapų, visi {jie} užrašyti ranka. Užgaišau keletą dienų, kol paruošiau šiuos prikabintus keturis lapus iš dienoraščio.
Tai yra tikras, užrašytas žodis į žodį Komandos Vado dienoraštis. Jis buvo pradėtas pildyti išvykimo {iš Žemės dienos} rytą. Jame naudojami kodiniai vardai kontroliuojančiam personalui ir triženkliai skaičiai kiekvienam Komandos nariui [kaip buvo papasakota anksčiau]. Jame naudojami ir kiti kodai bei sutrumpinimai kažkokiems dalykams {for certain things}, kurie nėra paaiškinti.
Aš surinkau {su klaviatūra} TIKSLIUS žodžius, frazes ir santrumpas. Niekas nebuvo pakeista. Ir todėl aš prašyčiau jūsų neperdirbti, nekeisti {bei} netaisyti nei vienos teksto {dalies}, {nesielgti taip} kaip jūs dažnai darote su mano tekstais, kad jie būtų gramatiškai teisingi. Tai taip pat liečia ir jūsų naudojamas didžiąsias raides, kad pabrėžtumėt tai, ką esu parašęs. Viktorai, aš prašau to nedaryti su šiais žurnalo įrašais.
PIRMOJI DIENA
Mes esame pasiruošę. Sunku patikėti, kad galiausiai mes to pasiekėme. Komanda yra psichologiškai pasiruošusi {motivated} ir rami. Paskutinis MTC ir MTB instruktažas. Krovinys sukrautas į nežemiškų būtybių laivą. Galime turėti keblumų dėl ginklų. {Apie kuriuos} pasikalbėsime su MVC. 899 ir 203 bus pilnai atsakingi už ginklus. Nėra sinchronizavimo sistemos {sync system} arba mes {nieko} nežinome apie juos. Viskas vyksta sklandžiai. Prieš lipant {į erdvėlaivį}, 700 ir 754 atliks paskutinį kiekvieno nario {medicininį} patikrinimą.
Gerai, mes viską sukrovėme ir tai tilpo. Bet mums teks visą tai perkelti į didesnį laivą, kai tik nukaksime į susitikimo vietą. Mane tikrai tai sujaudino. Nėra abejojančių. MTC paprašė visų narių paskutinį kartą apsispręsti. Visi komandoje pasakė keliaujam {go}. Mes keliaujame. Nežemiškų būtybių erdvėlaivio vidus yra didelis. Jame yra trys lygiai, jis skiriasi nuo to {erdvėlaivio}, su kuriuo mes treniravomės. Manau, anas buvo žvalgybinis erdvėlaivis, o šis yra krovininis erdvėlaivis {shuttle craft}.
Mes krovinį sukrovėme apatiniame lygyje. Mes sėdėsime centriniame lygyje, o {erdvėlaivio} įgula sėdės viršutiniame lygyje. Keistai atrodančios sienos. Jos atrodo yra erdvinės {dimensional}. Čia yra trys sėdėjimo vietos {stations}, kurių kiekvienoje susėsime po keturis. Nėra sėdynių, tik suoliukai. Mes netilptume į tas mažas įgulos sėdynes.
MVC sako, kad mums nieko daugiau nereikia, nei O2, nei šalmų. Nežinau ką daryti su jais. Gerai, paskutiniai patikrinimai. MTC pasakė mums paskutinius žodžius. Sukalbėta viena malda. Mes įlipome į nežemiškų būtybių laivą. 475 tikrai įsiaudrinęs {nervous}. 700 prižiūrės jį. Liukas uždarytas. Nėra langų. Mes negalime pažvelgti išorėn. Visi pasodinti į savo vietas ant suoliukų. Nėra saugos diržų {retention harnesses}. Hm, gerai, yra {bent} turėklai {bar} prieš mus {across us}.
Užvedami varikliai arba tai, ką jie vadina energijos greitintuvais {energy thrusters}. Atrodo mes jau judam, bet viduje niekas nepasikeitė. Vis dar galiu rašyti. Labai svaigsta galva dabar. 102 sėdi šalia manęs ir jis apalpo. Kažką {viduje} jaučiu tikrai neįprasto. Reikės tai perrašyti, nes negaliu aiškiai galvoti.


PIRMOJI DIENA - ANTRASIS ĮRAŠAS


Mes atvykome į erdvėlaivį, laukiantį {mūsų} {We made it to rendevous craft}. Mes nežinome, kur esame, bet, regis, šios kelionės metu mes visi buvome nualpę ar bent praradę orientaciją {confused}. Pagal mano rankinį laikrodį mes keliavome apie šešias valandas. Arba, galbūt, ilgiau. Mes išvykome 1325, o dabar yra 1939. Bet neaišku kuri diena yra. Mes įskridome į didelį laivą. Mes stovime angare {bay} ar kas tai bebūtų.
Mums padeda daug nežemiškų būtybių. Jie atrodo supranta, kad esame praradę orientaciją {confused}. Krovinys buvo iškrautas vienu ypu {one big move}. Platforma su kroviniu buvo perkelta, {nespėjom} pasiimti savo asmeninių daiktų {without unloading the individual cargo}. Šis laivas iš vidaus atrodo kaip tikrai didelis pastatas. Šioje laivo vietoje lubos kabo maždaug 100 pėdų {30 metrų} aukštyje.
Gerai, mus perkelia į kitą laivo dalį. Tvarkoj, mes patekome į kitą kambarį ar vietą. Koks didelis laivas. Aš nesugebu aprašyti, koks jis didelis. Mums prireikė maždaug 15 minučių, kad ateitume į savo patalpas. Atrodo, kad jos yra įrengtos specialiai mums. Kėdės yra didesnės. Bet jų tėra tik 10. Tvarkoj, spėju, kad 203 ir aš pats sėdėsime kitoje vietoje virš šių sėdimų vietų.
Mus perkelia kažkokiu keltuvu, bet aš negaliu suprasti kaip jis veikia. Visi esame išalkę. Mūsų kuprinėse yra maisto davinių {C-rats} ir spėju, kad dabar {laikas} pavalgyti. Bet pirmiausiai reiktų atsiklausti MVC. Aš negaliu jo rasti, o su dviem čia esančiomis nežemiškomis būtybėmis mes negalime susišnekėti.
Atrodo, jie yra tikrai malonūs. 420 išbandys savo kalbos įgūdžius. Beveik juokinga. Skamba kaip spiegianti pora {vyras ir žmona}. Mes tiesiog ženklų kalba parodėme, kad norime valgyti. Viena iš nežemiškų būtybių atnešė mums indą {container}, kuriame kažkas yra. Neatrodo skaniai, bet, manau, kad tai yra jų maistas. Panašus į pliurzą ar avižinę košę. 899 paragaus jos. Ką gi, 899 sako, kad jo skonis kaip popieriaus. Manau, mes visi apsiribosime {stick} {mūsų} maisto daviniais {C- rats}.
Puiku, galiausiai pasirodė MVC. Pasakė mums, kad greitai pradėsime kelionę. Už dviejų milučių {mils}, manau, kad jis turi omenyje minučių, bet iš tikro aš nežinau. Galbūt, pavalgyti prieš iškeliaujant nebuvo geras sumanymas? Mes nejaučiame jokios nesvarumo {būsenos} ir nesame apsvaigę. Bet mes nežinome ko mums tikėtis {pradedant} nuo šio momento. Jie rodo, kad mes privalome atsisėsti ant kėdžių.


ANTROJI DIENA


Aš nesu tikras, kaip ilgai išbuvom po gaubtais {containers}. Mes atsisėdom ant kėdžių ir permatomi gaubtai buvo nuleisti virš {kiekvieno iš} mūsų bei kėdžių. Mes buvome izoliuoti tuose burbuluose ar sferose. Mes galėjome normaliai kvėpuoti ir galėjome matyti, {kas dedasi} išorėje, bet mes tikrai buvome apkvaitę ir sutrikę. Manau, kad aš užmigau arba nualpau. Manau, kad tai yra jau kita diena, nors mano laikrodis rodo, kad dar tik vieną valandą sėdime, bet aš manau, kad tai jau yra kita diena.
Mūsų laiko {matavimo} priemonės {time instruments} yra mūsų kuprinėse, kurios saugomos kitoje šio kambario vietoje. Mes vis dar esame sferose, bet atrodo viskas tvarkoje. Geras, 899 sugalvojo kaip ištrūkti, nes jis stovi. Jis atidarė mano sferą. Nežinau, ar mums galima išlįsti iš tų daiktų? 899 pasakė, kad buvo atėjusi nežemiška būtybė, pažiūrėjo į mus ir išėjo. Kiti komandos nariai miega. 899 ir aš pats vaikštome po šį kambarį.
Aš išsitraukiau laiko {matavimo} priemones. Panašu, kad keliaujame maždaug 24 valandas ar panašiai. Nėra apžvalgos langų. Iš pradžių mums pasakė, kad keliausime maždaug 270 mūsiškų dienų. Tvarkoj, atėjo ateivis ir parodė mums į kėdes, spėju, kad mums reikia sugrįžti ir atsisėti ant jų.
ĮRAŠAS
Kadangi nežinau, kokia dabar yra diena, aš savo įraše nenurodysiu dienos, [todėl] aš tik pasakysiu „įrašas". Mes visi blogai jaučiamės. Apsvaigę, sutrikusiais skrandžiais. 700 ir 754 davė mums vaistų mūsų skrandžiams. Bet mes tikrai jaučiamės blogai. Atrodo, negalim sufokusuoti savo žvilgsnio {eyes} ir nežinom kaip kaip elgtis atsilošti ar pasilenkti, ir nežinome klaip sėdėti {We seem to be unable to focus our eyes and seem to not know which way way to turn up or down and don't know the wasy to sit down}. Tikrai bloga savijauta.
Vaistai šiek tiek padeda, mes galime šiek tiek užvalgyti. 700 ir 754 liepia mums valgyti ir gerti vandenį, kurį pasiėmėm, mes tai darome, ir pasijaučiam šiek tiek geriau, negaliu niekam susikaupti, todėl nebegaliu ašyti {rite} toliau {now}.


ĮRAŠAS


Jaučiuosi daug geriau. Nežemiška būtybė atėjo ir kažką padarė kambariui. Viskas atrodo daug aiškiau ir mes nebesame tokie sutrikę ar apsvaigę. Mes vėl pavalgėme ir atsigėrėme dar vandens. Jaučiamės daug geriau. {Šiuo metu} mes nesame sferose, bet nurodytu metu privalome jose pasilikti.
Nežemiška būtybė parodė mums eilę švieselių virš įėjimo panelės. Žalios, raudonos ir baltos švieselės. Jei dega raudonos, mes privalome sėdėti sferose. Jei dega baltos, mes galime vaikščioti {we are OK}. Nežemiška būtybė taip ir nepaaiškino žalių švieselių. Galbūt, jos nereiškia nieko gero.
Mes neturime supratimo, kokia diena yra, tik žinom laiką 2319. Pagal 633, mūsų kalendorius {date recorder} prastai veikia. Jis mano, kad mes keliaujame dešimt dienų, bet tuo nėra tikras. Mes buvome uždaryti šiame kambaryje visą laiką. Manau, kad šis kambarys buvo įrengtas mums, ir jame esame saugūs.
Tikriausiai, nebūtų protinga išeiti iš jo. Nėra nesvarumo būsenos. Nežinau, kaip jie tai padaro. Bet mes tikrai jaučiamės truputį apsvaigę {lightheaded}, kai vaikštome. Atrodo, kad kambaryje yra aukštas slėgis. Ausys yra dažnai užgulusios {are popping a lot}. Jei mums reikės sėdėti šiame kambaryje 270 dienų, mums tikrai tai labai atsibos. Mes tikrai negalime ką nors gero nuveikti, visa mūsų įranga laikoma kitur.
Mes turime savo kuprines, bet juose mažai daiktų. Norėtume nusiprausti {clean up}, bet negalime rasti vonios kambario, išskyrus talpas, kurias naudojame tuštinimuisi. Tai mažos metalinės talpos, kurias kai kada {now and then} išvalo nežemiška būtybė. Ji mums atneša maisto, jų maisto. Mes ragavome jo, skonis kaip popieriaus, tikrai be skonio, bet gal tai kažkas ypatingo skirto kosminėms kelionėms. 700 valgo tai. Jis laikosi gerai, bet maistas trikdo jo žarnyno veiklą. Jų vanduo atrodo kaip pienas, o skonis kaip obuolių. Keista.


ĮRAŠAS


Jau praėjo daug laiko nuo paskutinio mano įrašo. Mes spėjame, kad laive praleidome 25 dienas. Bet galime klysti maždaug penkiomis dienomis. Mes ilgam laiko tarpui buvome užrakinti savo sferose. Mums {jau} reikėjo išeiti, kad išsituštintume, ir galų gale {sulaukėme momento, kai} galėjome atsidaryti sferas.
Bet kai tai padarėme. mums visiems pasidarė bloga, tikrai bloga. Apsvaigę, sutrikę, o kai kurie negalėjo {net} paeiti. Mums buvo sunku šlapintis ir tuštintis. Neatrodo, kad 700 ir 754, kurie valgė nežemiškų būtybių maistą, jaustųsi taip blogai kaip mes. Jie davė mums vaistų. Nežemiška būtybė atėjo ir nukreipė žydrą šviesą į mūsų galvas. Mes pasijutome geriau, daug geriau po šito.
Bet parodė į kėdes ir mes supratome, kad mes privalome grįžti į jas. Mes parodėme mūsų atliekų talpas ir parodėm į savo kėdes, vaidindami pasimetusius. Ji suprato, tada išėjo iš kambario. Nežemiška būtybė grįžo su mažomis talpomis, kurias galėjome pasidėti savo sferų viduje.
Ji taip pat atnešė mažus ąsočius su pienišku skysčiu ir judesiais parodė mums, kad tai išgertume. Taigi grįžome į sferas, ir tiesiog ten sėdėjome su talpomis atliekoms ir ąsočiais pienuoto gėralo. Mes geriam jį ir atrodo jaučiamės geriau, išskyrus 518, kuriam atrodo yra bloga. Bet mus perspėjo, kad liktume sferų viduje.


ĮRAŠAS


Neturiu žalio supratimo, kiek laiko išbuvome sferose šį kartą. Bet atėjo nežemiška būtybė ir parodė gestu, kad išeitume. Mes galėjome judėti nesvaigdami ir nepasijusdami blogai. Nežemiška būtybė net leido mums išeiti iš kambario. Mes ilgą laiko tarpą, gal 20 minučių, ėjome labai siauru koridoriumi. Mes tada pakliuvome į kažką panašaus į keltuvą, kuris judėjo greitai, nes mes galėjome pajusti judėjimą.
Mes išėjome į labai didelį kambarį, kuriame daug EBENIEČIŲ sėdėjo savo kėdėse. Galbūt, tai valdymo centras. Mūsų palydovas gestu parodė užeiti į kambarį. Mes galėjome matyti valdymo skydelius, kuriuose buvo daug švieselių. Ten buvo keturi skirtingi postai {stations}, kiekviename iš kurių buvo po šešis EBENIEČIUS. Jie buvo {skirtinguose} lygiuose.
Viršutiniame kambario lygyje buvo tik viena sėdima vieta. Vienas EBENIETIS buvo pasodintas į tą kėdę. Mes susipratome, kad jis yra pilotas arba vadas. Jis atrodė užsiėmęs valdymo panele {instrument panel}. Ten buvo daug ekranų {television screens}, bet visuose juose buvo rodomi {užrašai} EBENIEČIŲ kalba ir eilės linijų tiek vertikalių, tiek horizontalių. Galbūt, kažkokie grafikai.
Mes galėjome pasivaikščioti aplink, netrukdomai ebeniečių. 633 ir 661 buvo tikrai susidomėję viskuo. 633 atrodė žvalesnis. Ten buvo vienas langas. Bet nieko negalėjome {pro jį} matyti. Jis buvo tamsus, bet jame galėjome įžiūrėti banguotas linijas. Gal {tai buvo} kažkokie laiko iškraipymai. Mes turėtume judėti greičiau už šviesos greitį, bet pro langą mes nieko negalime pamatyti.
Puiku, pagaliau atvyko MVC. Jis laužyta anglų kalba paaiškina, kad esame pusiaukelėje į gimtąją planetą. Viskas veikia teisingai ir mes visi pasijusime geriau, kai tik erdvėlaivis ištruks iš šios laiko bangos, taip jis tai pavadino. MVC sako, {kad} mes galime vaikščioti kur tik norime laive, tik privalome likti kartu.
Mums būtina parodyti kaip valdyti judėjimo centrus. Mes manome, kad jis turi omenyje keltuvus. Tai pasirodo paprasta, tereikia uždėti savo ranką ant vienos iš degančių švieselių. Baltos ar raudonos. Balta priverčia jį judėti, o raudona sustabdo. Mes girdime kažkokį skambantį garsą, bet MVC paaiškina, kad tai tik kosmoso garsai. Kas tai bebūtų, jis paaiškina taip {whatever he means by that}. Mes galėjome apvaikščioti laivą, bet jis toks didelis, sunku suprasti kaip toks didelis laivas gali taip greitai judėti.
633 nori pamatyti variklius. MVC nusiveda keturis iš mūsų į variklių kambarį, ar kažką, ką jie nori pavadinti kambariu. Jame yra labai didelės metalinės dėžės. Jos sustatytos ratu, su kiekvienos galais {ends} nukreiptais į centrą. Daug vamzdžių {pipes} ar kažko panašaus į didelius {, tiesius} vamzdžius {tubes} sujungia jas.
Šių konteinerių centre yra vario spalvos ritė ar kažkas panašus į ritę {coil}. Iš taško esančio viršuje į ritės centrą yra nukreipta ryški šviesa. Mes girdime labai prislopintą gaudesį, bet nėra viską nustelbiančių {major} garsių garsų. 661 mano, kad tai neigiamos medžiagos {matter} sąveikaujančios su teigiama medžiaga sistema.
[KOMANDOS VADO ŽURNALO ĮRAŠŲ PABAIGA]
KLAUSIMAS: Prašom aprašyti ebeniečių Energijos Šaltinį (EŠ) {Energy Device (ED)}, kuris buvo rastas avarijos vietoje, kad viskas taptų aišku.
ANONIMAS: Gerai, aš atsakysiu į šį klausimą. Matmenys: 9" x 11" x 1.5" {22,9 cm x 27,9 cm x 3,8cm}, - svoris: 26,7 oz {~757 gramai}. {Rastasis} EŠ [energijos šaltinis] yra permatomas ir pagamintas iš kažko, panašaus į kietą plastiką.
Ant dugno kairėje yra nedidelė, kvadratinė, metalinė plokštelė, kuri gali būti mikroschema. Tai vienas iš jungimo taškų.
Ant dugno dešinėje yra kitas nedidelis, kvadratinis, metalinis kontaktas, kuris yra antrasis jungimo taškas.
Žiūrint pro elektroninį mikroskopą, EŠ sudarytas iš mažų, apskritų burbuliukų. Šiuose burbuliukuose yra ypatingai mažų dalelių. Kai EŠ apkraunamas, tos dalelės visada juda pagal laikrodžio rodyklę, milžinišku, neišmatuojamu greičiu. Tarp burbuliuku taip pat yra kažkoks, neatpažintas skystis. Kai EŠ apkraunamas, šis skystis iš bespalvio tampa blyškiai rožiniu {hazy pink}. Skystis sušyla iki 102? - 115? F {39? - 46? C}.
Tačiau, mažieji burbuliukai nešyla, {šyla} TIK skystis. Burbuliukai palaiko vienodą temperatūrą 72? F {22? C}. EŠ kraštuose yra (mikrono dydžio) vielytės {small wires}. Kai EŠ apkraunamas, vielytės išsiplečia. Šis išsiplėtimo procesas priklauso nuo EŠ apkrovos dydžio. Mes atlikome plačius, išsamius eksperimentus su EŠ. Mes galėjome aprūpinti elektros energija bet ką, pradedant 0,5 vato lempute ir baigiant visu namu.
EŠ automatiškai atpažįsta {detects} reikiamą {elektros energijos} poreikį, o tada tiksliai jį patenkina. Jis tiko visiems elektriniams {prietaisams}, išskyrus įrangą, kurioje buvo {naudojamas} magnetinis laukas. Kažkaip mūsų magnetinis laukas kliudo EŠ tiekti elektros energiją. Tačiau, mes sukūrėme ekranavimo būdą, kad apeitume šį apribojimą.
Kol kas aš nenaudosiu visos mokslinės terminologijos [dėl nacionalinio saugumo {galimų} pasekmių {implications}]. Tai tik pradinė informacija apie EŠ, kuri yra tai, ką norėjo sužinoti skaitytojas.
Įdomu, kai mūsų paieškos komanda {recovery team} rado EŠ, iš pradžių, jie pagalvojo, kad tai buvo langas, dėl jo savybių {darančių jį} panašiu į permatomą plastiką. Nežemiška būtybė Nr.1 turėjo parodyti mums kaip jis veikė. Vis vien mums prireikė daugelio metų, kad pilnai suprastume EŠ veikimo savybes. Aš esu tikras, kad šiandien mes pilnai suprantame apie jį viską, BET to nėra parašyta galutinėje [Serpo] ataskaitoje.
APIE EBENIEČIUS Nr.1 - Nr.5:
Nežemiška būtybė Nr.1, išgyvenusi per 1947 metų liepos erdvėlaivio avariją Koronoje, Naujosios Meksikos valstijoje.
Nežemiška būtybė Nr.2 buvo pirmasis ebeniečių mokslininkas pagal apsikeitimo programą paliktas Žemėje. Aš nežinau, kiek tiksliai laiko jis išbuvo pas mus.
Nežemiška būtybė Nr.3 buvo moteris mokslininkė.
J-ROD klonuotas ebenietis, sukurtas ebeniečių, kurie atvyko kaip kitos rasės lankytojai. J-ROD yra labai sudėtingas atvejis ir visa jo istorija niekada nebus paviešinta. Kokios tiksliai rūšies būtybė buvo J-ROD liks įslaptinta kaip „slaptesnė nei didžiausia paslaptis" {„Above Top Secret"}.
Tegu jūsų išskirtinės NSO laiškų {apsikeitimo} grupės nariai žino, kad ši tema yra uždaryta ir į jokius klausimus, liečiančius ją, nebus atsakinėjama.
Kodėl ji(s) buvo pavadintas J-ROD yra įslaptinta. Žmonės spėliojo apie tai, ir oficialiai tai kažką reiškia, bet ši informacija liks neprieinama visuomenei.
Prezidentas Bilas Klintonas {Bill Clinton} norėjo tęsti apsikeitimo programą, bet kiti jo administracijoje pamanė, kad tai būtų klaida, ir jį {tuo} įtikino. Programa buvo nutraukta 1994 metais, {išvykus} nežemiškai būtybei Nr.5.
KLAUSIMAS: rašantis NSO temomis Vitlis Stryberis (Whitley Strieber) tvirtina, kad su juo susisiekė kažkoks vyras, tvirtinantis, kad jis dalyvavo žmonių-ateivių apsikeitimo programoje šešiasdešimtaisiais. Ar su Vitliu buvo „pažaista", ar jis tikrai susitiko su vienu Komandos Nariu?
ANONIMAS: Vyrukas, kuris suartėjo su Vitliu Stryberiu 1989-1990 metais, buvo Komandos Narys. Mes jį žinome, ir žinojome, kad jis su Stryberiu kontaktavo ne vieną, ne du, bet tris kartus.
Visi išgyvenę Komandos Nariai buvo atidžiai kontroliuojami ir stebimi specialaus kontržvalgybos {DIA} skyriaus. Paskutinis išlikęs Komandos Narys mirė Floridos valstijoje 2002 metais.
ROBERTO STEINLIO {ROBERT STANLEY} KLAUSIMAS:
Viktorai, gal galėtumėt pateikti man daugiau detalių apie šį teiginį:
„Tačiau, kai ji [Nežemiška būtybė Nr.1] (labai atidžiai kontroliuojama) buvo nuvežta į Vašingtoną, Kolumbijos apygardoje, ten klimatas (vėlyvą rudenį) jai buvo per šaltas."
- Kada tai įvyko?
- Kiek laiko nežemiška būtybė Nr.1 išbuvo ten?
- Kur ji buvo apsistojusi?
Ačiū jums.
Robertas Steinlis
Unicus žurnalas
Anonimas: Aš šios informacijos nepateiksiu.
Tik jūsų žiniai (ne viešam pateikimui), nežemiška būtybė Nr.1 lankėsi Vašingtone, Kolumbijos apygardoje, 19__ metais ir buvo apsistojusi _____ _____, _____ specialioje _____. Ji nesusitiko su Prezidentu ______. [Informacija pašalinta dėl nacionalinio saugumo priežasčių]
[VIEŠA INFORMACIJA {FACTOID} - Viktoras Martinezas:
{Filmo} „Trečio tipo artimi kontaktai", kurį peržiūrėjau, paskutinėje dalyje tikrai yra 12 žmonių: 10 vyrų ir 2 moterys. Spilbergo knygoje minkštais viršeliais nurodomas skaičius taip pat yra dvylika žmonių.
Tačiau, aš perskaičiau Spilbergo minkštais viršeliai knygos „Trečio tipo artimi kontaktai" {CE3} pabaigą. Joje viskas pateikiama taip pat, išskyrus du įdomius momentus. VISI 12 Komandos Narių pristatomi kaip VYRAI.
Įvyksta papildomas dialogas, kurio nėra filme. Jie susėdę su Rojumi Nyriu {Roy Neary} ir laukia, kol jis pasirašys krūvą dokumentų. Kai jis pasirašinėja paskutinį dokumentą, jam pasakoma štai kas: „Mes galime susidurti su keblumais taisyklių ir bendros teisės, išeinančios už mūsų astronomijos ribų, srityje. Tokiu atveju byla gali būti sutvarkyta taip, kad jūs, techniškai šnekant... esate miręs."
Ar tai yra įmantrus būdas pasakyti, kad jei kas ateis šniukštinėti, kas nutiko Rojui, jie dabar turi įteisintą galimybę pasakyti jiems, kad jis miręs? Ar tai nėra girdėta?
„Spilbergas pasakoja man apie šį filmą. Filmas apie NSO, sako jis, bet tai nėra mokslinė fantastika. Jis pavadina tai mokslo faktu".
KOMENTARAS: Ar nekelia nuostabos, kaip Spilbergui pavyko atspėti {komandos narių} skaičių bei lytis?
Pasakojama, kad kai prezidentas Ronaldas Reiganas (Ronald Reagan) peržiūrėjo specialų „Trečio tipo artimi kontaktai" pristatymą, jis privačiai kalbėjosi su Stivenu Spilbergu (Steven Spielberg) ir pasakė „Jus nežinote, kaip tai iš tikro yra teisinga." (Tikra prezidento Reigano citata)]
[Apie R. Reigano „reikalus“ su nežemiečiais skaitykite  >>>>> ]

Dvyliktasis anonimo laiškas, 2006-01-24 (versija: 1.02)
[Bilo Rajano pastaba: Šis laiškas buvo atsiųstas tiesiogiai man, o ne Viktorui Martinezui. Jis žemiau pateiktas {tiksliai} žodis į žodį. Nieko nebuvo pridėta ar pakeista. Klaidos nebuvo taisomos, o teksto apipavidalinimas išlaikytas {toks, koks buvo}.]
Aš sapnavau Žemę. Tikrai tai buvo ryškūs sapnai: Koloradas {Colorado}, kalnai, sniegas ir mano šeima. Lyg iš tikro ten būčiau apsilankęs. Aš nesijaudinau ir nei karto nepagalvojau apie savo padėtį svetimame laive. Tada aš pabudau. Aš buvau sutrikęs ir praradęs orientaciją. Aš buvau stiklainyje {bowl}, tiksliau, tai man pasirodė kaip stiklainis. Aš neatsimenu, kaip patekau čia. Mano pirma mintis buvo apie mano komandą. Aš pastūmiau, {bandydamas} atsidaryti, stiklinio cilindro viršų ir jis atsidarė. Aš išgirdau šnypščiantį garsą, kurį sukėlė vyriai {seam} ar užraktas {seal}. Aš apsidairiau ir pamačiau, kad buvau kambaryje. Ne {tame} kambaryje, {kuri} prisimenu. Visi mes buvome tuose stikliniuose cilindruose. Visi kiti komandos nariai miegojo. Aš išlipau ir supratau, kad man labai skauda kojas. To nepaisydamas, aš išlipau ir nuėjau prie kiekvieno stiklinio cilindro, {kad} apžiūrėčiau savo komandą. Radau tik vienuolika mūsiškių. Vieno trūko. Bet kurio? Aš toks sutrikęs. Aš labai noriu gerti. Negaliu rasti nei vieno iš tų vandens butelių. Mes jų turėjome, bet negaliu nei vieno rasti. Mano akims tikrai sunku susifokusuoti. Vis tiek aš tai rašau į savo žurnalą, man reikia viską užrašyti. Aš radau numerį..... Jis gyvas. Kurio trūksta. Man reikia apžiūrėti visus stiklainius. Kambarys yra didelis. Lubos atrodo kaip lovos čiužiniai. Šio kambario sienos yra minkštos. Nedaug {ko} šiame kambaryje yra, tik stiklainiai ir vamzdžiai, jungiantys stiklainius su grindimis. Kiekvieno stiklainio apačioje matau mirksinčias švieseles. Lubose dega ryškios šviesos. {Jos yra} čiužiniuose ar kažkame. Negaliu atidaryti šių stiklainių. Išbandžiau viską. Man reikia pasikviesti ebeniečių pagalbą. Radau duris, bet jos neatsidaro. Negaliu prisiminti, kaip atidarinėdavome panašias duris. Kiek laiko buvome tuose stiklainiuose? Atrodo, negaliu daug ko prisiminti. Gal keliavimas kosmosu asmens protui sukelia keblumų? Jie mums apie tai sakė per apmokymus, bet iš mūsų iki šiol niekas taip toli į kosmosą dar nekeliavo. Mes esame tyrimo objektas {specimens}. Gal turėčiau grįžti į stiklainį? Gal per anksti pabudau? Mano rankinis laikrodis rodo, kad dabar 1800 valandų. Bet kokia diena, koks mėnuo, kokie metai? Kiek laiko aš miegojau? Grindys atrodo yra minkštos, {ant jų} vielos nupiešia languotą {cris cross} raštą. Kambario kampe matau savotišką televizoriaus ekraną. Manau, jis gali stebėti kitus stiklainius. Nieko negaliu perskaityti ekrane, nes ten {parašyta} ebeniečių kalba. Ekrane atskiriu kažką matyto, gal {tai} sveikatos stebėjimo linijos? Tikiuosi, tai reiškia, kad visi kvėpuoja ir yra gyvi. Bet trūksta vieno žmogaus. Ar aš kažką pamiršau? Ar kas nors numirė? Negaliu prisiminti. Ant mano rankų yra kažkokie išbėrimai. Tikras deginantis pojūtis. Gal tai kažkokios radiacijos {sukelti} nudegimai. Bet kurgi yra radiacijos matuokliai, kuriuos turėjome savo kuprinėse? Kur mūsų išlikimo paketai? Negaliu nieko surasti. Aš grįžtu į stiklainį. Aš gulu. Nustosiu pildyti dienoraštį.
Aš vėl pabudau. Ebeniečiai yra kambaryje. Mano stiklainis {jau} atidarytas. Kai kurie iš mano komandos {narių} vaikštinėja aplink. Ebeniečiai jiems padeda. Išlipau iš stiklainio. Angliškai kalbantis ebenietis pamato mane, aš jo paklausiau, ar viskas gerai yra su mano komanda. Jis nesupranta „viskas gerai". Aš parodžiau į komandą ir pasakiau vienuolika. Kur yra dvyliktas numeris? Tada nežemiška būtybė-1 parodo į tuščią stiklainį ir sako „Žemės žmogus negyvena". Taip, kažkas mirė. Bet kuris? Mano komanda vaikštinėja aplink pasimetusi. Negaliu patraukti niekieno dėmesio. Jie atrodo kaip gyvi numirėliai. Kas jiems blogo nutiko? Nežemiška būtybė-1 atsakė „kosmoso liga, bet greitai nebesirgs". Tvarkoje, tai {viską} paaiškina. Aš neturiu supratimo, kaip ilgai? Mes vis dar skrendame, bet aš nežinau, kaip ilgai. Nežemiška būtybė-1 atneša šiek tiek skysčių ir kažką, atrodantį kaip biskvitas. Skysčio skonis kaip kreidos, o biskvitas neturi jokio skonio. Mes visi jį valgome ir geriame skystį. Beveik akimirksniu mes pasijaučiame geriau. Gerai, įveskime tvarką. Liepiau 203- čiam suburti komandą. Pamačiau, {kad} trūksta 308-to. {Ji(s)} bus miręs komandos narys. Nežemiška būtybė-1 grįžo ir nuvedė prie 308-to. Jis buvo stiklainyje, panašiame į karstą. 700 ir 754 ištirs 308-tą. Nežemiška būtybė-1 perspėjo mus, kad neišimtume 308-to. Nesuprantu perspėjimo. 700 ir 754 yra čia. Aš bandau pasakyti nežemiškai būtybei-1, kad šie vyrukai yra mūsų daktarai ir {jie} privalo ištirti 308-ą. Nežemiška būtybė-1 sako ne, dėl infekcijos. Spėju, kad 308 pasigavo kažkokią infekciją, kuri gali būti užkrečiama. Bet ar 308-as yra miręs? Nežinau. Paklausysime nežemiškos būtybės-1 patarimo. 700 ir 754 tik pažiūrėjo į stiklainį ir pasakė, kad panašu, jog 308-as yra negyvas. Visi kiti atrodo sveiki. Skysčiuose ir biskvite, tikriausiai, buvo kažkokio energetinio maisto. Mes galime sufokusuoti savo akis, ir galime iš tikro galvoti. Niekas negali prisiminti, kaip patekome į šį kambarį. Visa mūsų įranga yra čia. Visi esame susirūpinę dėl savo padėties. Ebeniečiai yra draugiški, bet nieko daug nepasako. 899 nerimauja, kad esame užrakinti kambaryje. 633 ir 661 mano, kad mums reikia kuo nors užsiimti. Sutinku. Įsakau kiekvienam pasiimti savo kuprines {packs} ir davinių diržus {ration belts}, peržiūrėti viską viduje ir patikrinti, ar niekas nedingo. Tai užims komandą kuriam tai laikui. Mano rankinis laikrodis rodo, kad dabar 0400. Bet kokia diena? Data? Nežinau. Labai keista, kai negali susiorientuoti laike. Mes neturime kuo remtis šiame kambaryje ar {net} laive. Laikrodis su data, kurį pasiėmėme, bus išpakuotas, kai tik prieisime prie sandėliuojamos įrangos {stowed gear}. Mes nežinome, kur ji yra.
Visa komanda patikrino kuprines ir davinių diržus. Nieko nepasigesta. 899 nori apsiginkluoti pistoletu. Pasakiau ne. Mums nereikia ginklų. Nežemiškos būtybės {Ebese} nebuvo agresyvios mūsų atžvilgiu. Mes išsiėmėme kompasą, jis neveikė. Mes išsiėmėm savo radijo {ryšio priemones}. Prisisegsime jas prie savo diržų. Nežinau ar jos veiks, išėjus iš kambario. Bet mes jas įjungėme ir jos veikė. Galime girdėti vienas kitą. Puiku, turime ryšio priemonę. Bet mums reikia būti atsargiems, baterijos laikys maždaug tik dvi dienas. Pasiūliau kiekvienam pradėti užsirašinėti savo mintis. Vesti savotišką dienoraštį, kaip maniškis. Man buvo įsakyta tai daryti ir tai tęsiu, kol pajėgsiu. Bet aš jį pildau ne pagal dienas, nes nežinau kada diena baigiasi. 661 siūlo mums, kol dar esame čia, susidaryti kalendoriaus ir laiko sistemą. Gera mintis, jis tuo užsiims. Kalendorius panaudos septynių dienų sistemą. Mes panaudosime mūsų rankinius laikrodžius, kad atsektume 24 valandų laikotarpius, kuriuos laikysime viena para {day}. Mes pradėsime nuo 0600, kuri bus po 45 minučių. 518 užsiėmė oro patikrinimu {air monitor}. Atrodo kvėpuojame normaliu oru. Komanda juokauja dėl 518-to vartojamos terminologijos normaliam orui. Gerai, kad galime juokauti. Ką gi, štai ir prasideda pirmoji diena, dabar yra 0600 valandų. 661 ves kalendorių. Mums reikėjo taip padaryti anksčiau. Mes neturime supratimo kaip ilgai išbuvome šiame kosminiame laive, kiek laiko mes keliaujame. Argi nebuvome komandiniame poste {command station}? Gal aš tai susapnavau? Negaliu rasti savo dienoraščio pirmosios dalies.
Nežemiška būtybė-1 atėjo. Pasakė mums, kad kelionė beveik baigėsi. Nuvedė mus į koridorių. Mes pakliuvome į judantį kambarį ir persikėlėme į kitą laivo dalį. Išėjome į didelį kambarį, pilną daiktų, kurių negaliu atpažinti, bet jie atrodo kaip drabužių ar patalynės skrynios. Mus atvedė prie didelio stalo su maistu. Nežemiška būtybė-1 pasiūlė mums pavalgyti. Jis pasakė „Geras maistas, valgykite". Mes valgysime {We'll}, mes susižvalgome tarpusavyje. 700 ir 754 sako „valgykime". Tvarka, susirandame lėkštes. Atrodo kaip keramikinės lėkštės, tikrai sunkios. Aš pasirenku kažką, kas atrodo kaip troškinys {stew}. Tada suvalgiau tokį pat biskvitą, kokį mes valgėm anksčiau. Gėrimai buvo metalinėse talpose. Tas pats skystis, kokį gėrėme anksčiau. Mes visi valgėme. Troškinys beveik beskonis. Kažkas panašaus į bulves, gal agurkus, kažkokie kotai. Ne taip jau blogai. Biskvito skonis buvo nepasikeitęs. Visi sėdėjo ir valgė. Radome kažką panašaus į obuolius, bet {jų} skonis buvo kitoks nei obuolių. Saldūs ir minkšti, aš vieną suvalgiau. Mano burnoje liko nemalonus prieskonis. Komanda atrodo laiminga. Kai kurie juokauja, kad negavo ledų. Tvarka, MVC yra kambaryje. Pirmą kartą pamatėme jį. Jis šneka per nežemišką būtybę-1. Kalba tikrai erzina mano ausis. Spiegiantys {high pitch} garsai pereinantis į balso tonus skamba labai keistai. Nežemiška būtybė-1 pasako mums, kad MVC nori, jog mes pasiruoštume nusileidimui. Aha, kaip mes tai darysime? Mums reikia grįžti į stiklainių kambarį ir sulipti į stiklainius. Niekas to nenori daryti, bet jei taip reikia, mes paklusime. {Pradiniame tekste pakartotas sakinys:} Mums reikia grįžti į stiklainių kambarį ir sulipti į stiklainius. Niekas to nenori daryti, bet jei taip reikia, mes paklusime. Mus veda atgal į judantį kambarį ir keliaujame atgal į stiklainių kambarį. Mes lipame į stiklainius. Kai kurie iš mūsų pasinaudoja puodais, kad atlaisvintų vidurius bei pūslę. Tada lipa į stiklainius. Dangčiai užsidaro, bet mes nemiegame. Tiesiog ten gulime. Aš užmigau.
Stiklainių dangčiai jau atidaryti. Mano rankinis laikrodis rodo 1100. Spėju, kad tai vis dar pirmoji diena. Mes išlipame. Nežemiška būtybė-1 yra šalia mūsų. Jis mums sako. Leidžiamės namo. Tvarka, spėju, {kad} atvykome. Mes susirenkame savo mantą. 700 primena mums, kad užsidėtume saulės akinius, kai tik išeisime. Mes susipakuojame ir einame ilgu koridoriumi. Tada į kitą judantį kambarį. Mes keliaujame vieną minutę. Tada durys atsidaro. Esame dideliame kambaryje. Matome savo susandėliuotą įrangą {stowed gear}. Didelis kambarys, čia laikoma daug nedidelių kosminių laivų. Didelės durys atsidaro. Ryški šviesa. Mes pamatome planetą pirmą kartą. Nulipame trapu {ramp}. Daug ebeniečių laukia mūsų. Mes matome didelį ebenietį, didžiausią, kokį tik teko iki šiol matyti. Jis išeina į priekį ir pradeda kalbą, {skirtą} mums. Nežemiška būtybė-1 verčia vadovo sveikinamąją kalbą. Aš spėju, kad šis vyrukas yra vadovas. Maždaug viena pėda aukštesnis už kitus. Vadovas mums sako, kad esame laukti {svečiai} planetoje, kurią jis pavadino kažkaip, mes nesupratome kaip. Nežemiškai būtybei-1 prastai sekasi versti. Bet mus išvedė į atvirą areną. Panašią į lauką paradams. Žemė purvina. Žvelgdamas į viršų, matau mėlyną dangų. Danguje nė menkiausio debesėlio {very clear}. Mes matome dvi saules. Viena ryškesnė už kitą. Kraštovaizdis panašus į dykumą Arizonos ar Naujosios Meksikos valstijose. Nėra augalijos, kurią galėtume pamatyti. Matome tik banguojančias kalvas ir daugiau nieko, išskyrus purvą. Tai turėtų būti svarbus {central} kaimas ar miestas. Mes nusileidome atviroje vietovėje su dideliais statiniais, panašiais į elektros bokštus. Kažkas yra šių bokštų viršūnėse. Kaimo centre stovi didelis bokštas. Panašus į betoninį statinį. Labai didelis, gal 300 pėdų {~ 91 metrų aukščio}. Atrodo lyg veidrodis būtų patalpintas šio bokšto viršūnėje. Visi pastatai atrodo kaip nedegtų plytų {adobe} ar žeminės {mud} trobelės. Vienos yra didesnės už kitas. Žvelgiant į vieną pusę, negaliu pasakyti tikrų kompaso parodymų, ten yra labai didelis statinys. Visi ebeniečiai apsirengę vienodais drabužiais, išskyrus tuos ebeniečius, kurie yra iš kosminio laivo. Dabar matau kitus, apsirengusius tamsiai mėlynais drabužiais, išsiskiriančiais iš kitų. Visi ebeniečiai ant diržų nešiojasi kažkokias dėžutes. Visi nešioja diržus. Nematau jokių vaikų, bet gal jie yra tokio pat dydžio. Mūsų batai palieka žemėje pėdsakus. Mūsų neapsaugotoms saulės akinių akims yra beveik per daug šviesos {brightness}. Apžvelgdamas aplinką 360 laipsnių, matau pastatus ir dyką žemę. Negaliu matyti jokios augalijos. Norėčiau žinoti, kur jie augina savo maistą. Kokia planeta! Sunku patikėti, kad čia turėsime gyventi 10 metų. Bet 1000 mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Negaliu prisiminti kas tai pasakė, tiesiog tai užklydo į mano protą. Daug ebeniečių sveikina mus. Jie atrodo draugiškai. Tada, beveik šokiruodamas mus, kažkas prabyla angliškai. Mes apsidairome ir pamatome ebenietį. Šis ebenietis kalba angliškai labai gerai. Ebenietis, kuri pavadinome nežemiška būtybe-2, šneka anglų kalba beveik laisvai, tik jis neištaria raidės w. Bet nežemiška būtybė-2 gerai atlieka savo misiją, šneka angliškai. Nežemiška būtybė-2 sako, kad mes esame sveikinami Serpo planetoje. Tvarka, tai jų planetos vardas. Nežemiška būtybė-2 parodo mums prietaisą ir sako, kad kiekvienas iš mūsų turi tokį nešioti. Jis panašus į mažą tranzistorinę radiją. Mes užsisegame juos ant savo diržų. Oras yra ypatingai karštas. Paprašiau 633-to pamatuoti temperatūrą. 633 sako, kad yra 107 {42°C} laipsniai. Labai šilta. Mes nusiimame striukes {top jackets} ir liekame su vienos dalies {one piece} lakūnų kombinezonais {flight suit}. Ebeniečiai žiūri į mus, bet atrodo labai draugiškai. Kai kurie nešioja kažkokias skaras {shawls}. Paklausiau nežemiškos būtybės-2 apie tai, jis atsakė, kad jos yra moterys. Tvarka, supratau. Jie visi atrodo vienodai. Tikrai sunku juos atskirti, išskyrus pagal uniformą. Kai kurie nešioja kitos spalvos uniformas. Aš paklausiau nežemiškos būtybės-2 apie tai, nežemiška būtybė-2 sako, kad tai kariškių uniformos. Tvarka, tai {viską} paaiškina. Nežemiška būtybė-2 mus nuvedė prie eilės trobelių, atrodančių kaip nedegtų plytų nameliai. Jų yra keturi. Už jų yra požeminis kambarys ar sandėlis. Jis yra įstatytas į žemę, požemyje. Mums reikia nulipti nuožulnia plokštuma {ramp}. Durys tokios kaip ir kariškių iglų {igloos - eskimų ledinės trobelės}, kuriose saugomos atominės bombos Žemėje. Visa mūsų manta, paimta iš kosminio laivo, laikoma čia. Mes nusileidome į šią vietą. Labai didelis kambarys. Labai vėsu, žymiai vėsiau. Mes galėtume čia miegoti. Visas mūsų turtas yra čia. Šešiolika palečių {palates - įprasta, krovinius gabenti, juos specialiai įpakavus į paletes patogiam perkrovimui} mūsų turto. Ši iglu yra pastatyta iš kažko panašaus į betoną, tik kitoks jausmas palietus {textures}. Jausmas palietus, {kad tai} minkšta guma, bet vis vien {pakankamai} kieta. Grindys pagamintos iš tos pačios medžiagos. Lubose dega šviesos. Panašios į taškinius šviesos šaltinius {spot lights}. Jie naudoja elektrą. Kada nors mums reikės patikrinti visą savo turtą. Mes grįžtame į trobeles. Trobelėse yra vėsiau nei lauke. Bet vis vien {ten} labai šilta. Mums reikai apgalvoti savo veiksmų planą {get organized}. Aš sakau nežemiškai būtybei-2, {kad} mums reikės pabūti vieniems ir apgalvoti savo veiksmų planą {get organized}. Nežemiška būtybė-2, tada suprantu, kad ji yra moteris, sako gerai, mes būsime palikti vieni. Aš paprašiau 308-to kūno. Nežemiška būtybė-2 atrodo, {kad} pasimetė ir nieko nežino apie jokį kūną. Aš {viską} papasakojau nežemiškai būtybei-2, ji sukryžiavo rankas ir nulenkė savo galvą. Tai tikrai buvo emocinga akimirka, nes ji vos nepravirko. Nežemiška būtybė-2 pasakė mums, kad kūnas turėtų būti mums atgabentas, bet pirma ji turi atsiklausti savo trenerio. Žodis treneris kaip ir sukrėtė mane. Ar nežemiška būtybė-2 treniruojasi ir kažkas ją mokina? O gal žodis treneris ebenietiškai reiškia visai ką kitą nei angliškai? Gal tai reiškia vadovą ar vadą? Nežinau. Bet nežemiška būtybė-2 išėjo. Aš liepiau 203-čiam surinkti visus apatiniame sandėlyje. Mes surengsime komandos pasitarimą {meeting}. 633-čias pasiūlė pradėti mūsų kalendorių nuo šios dienos. Dabar yra mūsų pirmos dienos Serpo planetoje 1300.

 

Originalūs laiškai - www.serpo.org

 

Šio projekto vertimas buvo pradėtas "Gyvam sapne" ir publikuotas "Meškos ausyje"; prie vertimo ar jo taisymo daug prisidėjo šie žmonės: Danielius, Est., Powilaz, Sagittarius, White Phanter.

 

Diskusija apie SERPO projektą - forume.

 

 

Turi komentarų? Laukiame jų mūsų diskusijų forume!

Visos teisės saugomos © 2024 Ufologija.lt Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką Ufologija.lt administratoriaus sutikimą.